Er zou gewerkt worden aan een virtualrealitygame in de Assassin's Creed-franchise, genaamd Assassin's Creed: Nexus.
Exputer meldt dat spelers in de game personages uit de gehele franchise besturen. Ezio uit Assassin's Creed 2 zou sowieso in de game voorkomen. Daarbij zou de game zoveel mogelijk de gameplay uit de reguliere games aanhouden en een focus op stealth, vechten en klimmen hebben.
Spelers zouden met een snelle beweging van hun pols het iconische, verborgen mes tevoorschijn kunnen halen. Ook zou men zelf kunnen kiezen om realistisch voort te bewegen of te teleporteren in de spelwereld.
Nexus zou uit zestien individuele missies bestaan en dus waarschijnlijk geen open spelwereld bevatten. Een andere bron op Reddit bevestigt dit, maar claimt wel dat missies behoorlijk groot zijn.
Volgens Exputer moet de game ergens binnen de komende twaalf maanden uitkomen op vr-helmen.
Leuk al die vlaggetjes en andere onzin pakken in vr
Hier zijn wel al meer geruchten over verschenen op andere websites. Wordt deels gefinancierd door Meta. Dus zal in elk geval uitkomen als standalone versie voor quest 2. Of er ook pcvr versies komen is nog afwachten volgens mij.
Dit zou weleens heel vet kunnen worden.
Yes, ik hoop dat de geruchten waar zijn.
Hopelijke wel met fatsoenlijke grafische kwaliteit, dan hoeft het van mij niet eens native op mijn Quest 2 te draaien, dan hang ik hem wel aan de pc!
Deze gebruiker is verwijderd
@coola Ach de goedkoopste is de Quest 2, maar nu eigenlijk ook de Pico Neo3 Link.