Sonic Origins verschijnt op 23 juni op consoles en pc, zo heeft Sega aangekondigd.
In Sonic Origins zitten de Mega Drive-games Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles en Sonic CD. Het gaat om nieuwe overzettingen in plaats van emulatie, waardoor de spellen in breedbeeld weergegeven kunnen worden.
Spelers kunnen kiezen tussen Classic-modus en Anniversary, waarbij de spellen in laatstgenoemde modus in breedbeeld worden weergegeven en spelers een oneindige hoeveelheid levens hebben. Daarbij zijn er diverse missies beschikbaar waarmee spelers medailles kunnen verdienen om content voor het museum vrij te spelen.
De game is vooralsnog alleen aangekondigd voor digitale release. Mensen die het spel reserveren ontvangen ook een ontgrendelde gespiegelde modus, exclusieve muzieknummers uit de Mega Drive-games, honderd gratis in-game medailles en meer.
Sonic Origins komt uit op Steam, Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en Nintendo Switch.
Dikke cash grab, aangezien er dingen achter een DLC muur zitten.
videogameschronicle.com/news/sonic-origins-locks-modes-character-animations-and-more-behind-dlc/
Lekker een rom hack met widescreen downloaden.
“waarmee spelers medailles kunnen verliezen”
Dat is nou eens origineel 😛
“Mensen die het spel reserveren ontvangen ook een ontgrendelde gespiegelde modus, exclusieve muzieknummers uit de Mega Drive-games, honderd gratis in-game medailles en meer.”
Exclusieve in-game medailles als pre-order bonus, geen idee wat ik me daar in moet voorstellen waarbij dit enige waarde biedt om echt te pre-orderen.
Qua muziek dat is gewoon een naaistreek dit achter een pre-order te zetten.
@warcryptic Haha woops, aangepast!
Wauw dat is snel
lol, voor mensen die het niet weten, de originele Sonic the Hedgehog voor de Megadrive kwam op 23 juni 1991 uit!