007 First Light-dev diary gaat dieper in op de gameplay
PU.nl
Nieuws

007 First Light-dev diary gaat dieper in op de gameplay

Game verschijnt op 27 maart voor PS5, Xbox Series-consoles, Switch 2 en pc

IO Interactive heeft een uitgebreide developer diary uitgebracht van hun aankomende game 007 First Light.

In de video, die meer dan een kwartier lang is, praten gameplayregisseur Andreas Krogh en senior levelontwerper Thomas Pulluelo over het ontwikkelproces en hoe ze een origineel origineverhaal voor James Bond hebben bedacht. Daarbij wordt er uitgebreid stilgestaan bij wat spelers van de gameplay kunnen verwachten, aangevuld met beelden uit de eerste missie die eerder dit jaar ook al werd getoond.

007 First Light werd afgelopen voorjaar onthuld met een eerste trailer. Afgelopen september werd daarnaast uitgebreide gameplay getoond. Het was al enkele jaren bekend dat de ontwikkelaar van de Hitman-games – IO Interactive – een James Bond-game in ontwikkeling heeft. Vorig jaar werd al gemeld dat het om een origineverhaal zou gaan. Alles wat we weten over het spel is hier te vinden.

007 First Light verschijnt zoals gezegd op 27 maart 2026 voor PlayStation 5, Xbox Series-consoles, pc (Steam en Epic Games Store) en Nintendo Switch 2. Dwayne woonde een aantal maanden geleden op Gamescom een presentatie bij waarbij hij met de ontwikkelaars praatte. Lees de uitgebreide preview hier.

Overigens gaf IO Interactive eerder deze week toe dat er na 007 First Light "natuurlijk" een nieuwe Hitman-game zal verschijnen.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
TheLastOttoman
06 december 2025 - 22:19

Gelijk day one Switch 2!!!! Makers zijn ook Turken!!! Studio in Istanbul hielp ook mee ben extra hyped hoop ook stiekem dat ze naar Istanbul gaan in de game vele bonds zijn geweest!!!!

Waaronder Sean Connery en Daniel Craig!!!

piposaurus
05 december 2025 - 13:32

James Bond 007 starring Nathan Drake. Desalniettemin ga ik deze wel halen.

Ed_Flatout
05 december 2025 - 11:16

mooi zo