Bella Ramsey, die de hoofdrol van Ellie speelt in de HBO-serie The Last of Us, noemt de kans dat een tweede seizoen gemaakt gaat worden "aannemelijk".
Dat meldt ze aan BBC. "Als mensen blijken kijken, denk ik (dat een tweede seizoen) aannemelijk is. Maar het is aan HBO." Hoewel ze dus niet bevestigt dat een tweede seizoen sowieso gemaakt wordt, lijkt het aanhoudende succes van de serie die kans wel te vergroten. "Er is nog niets bevestigd dus we moeten afwachten."
Een succes kan de HBO-serie sowieso genoemd worden. Gisteren bleek dat The Last of Us een record verbrak: niet eerder groeide de kijkersaantallen tussen twee afleveringen van een serie op HBO zo snel. De eerste aflevering werd op de premièredag door 4,7 miljoen mensen bekeken, de tweede aflevering door 5,7 miljoen mensen. Overigens gaan deze cijfers alleen over de Amerikaanse markt.
Het eerste seizoen van The Last of Us behandelt de gebeurtenissen uit de eerste game en uitbreiding Left Behind. Elke zondagnacht verschijnt er een nieuwe aflevering op HBO Max. Het eerste seizoen bestaat uit negen afleveringen – op moment van schrijven zijn er twee uitgekomen.
@Ardyn Zoals tmvde al zegt, Bella is dezelfde leeftijd als Ellie in Part 2. Nu heeft Bella sowieso wel een jeugdig uiterlijk, maar ik vermoed dat ze haar nog iets jonger hebben laten lijken in het eerste seizoen. Daarbij zijn de opnames al een tijdje geleden. Kortom: ik verwacht niet dat het veel problemen gaat opleveren in het tweede seizoen.
Trouwens, Bella Ramsey is volgens veel critici en kijkers een van de hoogtepunten van de serie. Die gaan ze echt niet recasten hoor, ze zouden wel gek zijn!
De makers van de show hebben trouwens al aangegeven dat een Part 2 waarschijnlijk seizoen 2 en 3 zou beslaan. Hopelijk komt een Part 3 ergens binnen nu en een jaar of 2,3 uit, dan kunnen ze meteen door met nog meer seizoenen haha.
@MichelMusters
Ik ben benieuwd naar Part 3, als het er komt.
Heb al in een eerder bericht mijn idee gedeeld, maar ik kan mij nauwelijks nog iets voorstellen qua verhaal. Dat was bij deel 2 toch wel iets meer gevormd.
@Ardyn seizoen 2 is net bevestigd!
@Ardyn 1. Ja.
2. Ja, al hebben ze gezegd voor Part II 2 seizoenen nodig te hebben. Google maar eens op: druckmann season 2 last of us
3. Ellie is in Part II 19 jaar oud en laat Bella op dit moment ook precies 19 jaar oud te zijn. Dit hoeft dus geen enkele belemmering te zijn.
@tmvde
Ah yeah, ik was even vergeten dat Bella uit 2003 komt. Dat is wel stom van mij.
Ik zou zelf liever zien dat ze seizoen 2 vooral focussen op de flashback scenes en “de rest”, in plaats van het hoofdverhaal van Part 2.
Ik zal het nog wel verder opzoeken e.d.
Het zal sowieso een tweede seizoen krijgen…
Ik ben echter benieuwd naar de antwoorden van deze drie vragen:
1. Blijft zij (Bella) de rol vertolken?
2. Gaan zij het verhaallijn van deel 2 gebruiken in het tweede seizoen? Of komt dit pas later, in seizoen 3 of 4?
3. Hoelang gaat het duren? Zeker als zij Bella zouden behouden voor de rol.
@The_Stifmeister 😀
@MichelMusters
Snap niet dat je mij niet even noemt in je artikel, maar vooruit.
En volgens de The_Stifmeister he! Vergeet mijn voorspelling niet.