Net als in het eerste deel kunnen de wapens in Dying Light 2: Stay Human slijten.
Dat blijkt uit een nieuwe developer diary van de game. In het eerste spel speelde dit ook al een grote rol in de gameplay: wapens kunnen kapotgaan na veel gebruik, al kunnen ze wel gerepareerd worden.
Zoals in het eerste spel komen de geïnfecteerde 'zombies' in Dying Light 2 's nachts in groten getale naar buiten. Vergeleken met het origineel is het 's nachts nog veel gevaarlijker om rond te lopen. Sowieso zijn de straten eigenlijk te gevaarlijk om rond te lopen, waardoor het aan te raden is dat spelers zich over de daken van gebouwen voortbewegen. Aan de andere kant kunnen 's nachts gebouwen verkend worden, aangezien de geïnfecteerden er dan niet schuilen. Spelers kunnen het spel ook coöperatief doorlopen.
Eerder deze week kondigde Techland aan dat Dying Light 2: Stay Human op 4 februari 2022 uitkomt, in plaats van 7 december dit jaar. Het spel komt naar PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, Steam en Epic Games Store.
Deze gebruiker is verwijderd
Waarom kappen ze daar niet een keer mee in games? Het voegt helemaal niks toe en is alleen maar bloed irritant. Net als een maximum gewicht van spullen die je mee mag sjouwen, ook zo irritant. Ik snap de gedachte er achter ergens wel maar voor mij leidt het alleen maar af van waar het om gaat; plezier.
@The_Stifmeister helemaal mee eens!
Ik heb er ook echt een ENORME bloedhekel aan. Aangezien ik toch zelden of nooit op release dag koop en meestal wacht is het eerste wat ik altijd doe gelijk checken of er al een mod is die dit uitschakelt. Wat een ongelooflijke teringhekel heb ik hier aan zeg! Zo waardeloos en nutteloos als wat ook.
@The_Stifmeister Ik vond het echt super irritant in Breath of the Wild. Het zorgde er ook voor dat als je een wat specialer wapen had, je deze eigenlijk niet wou gebruiken omdat die zo snel stuk ging.
@WvA
Volgens mij had jij of je collega hier ook enige tijd geleden een artikel over geschreven.
Ik snap wel dat een houten stok binnen een paar slagen stuk is maar een ijzeren goedendag (mace) zou praktisch gezien langer meegaan dan dat je er mee kan zwaaien.
Deze gebruiker is verwijderd
@The_Stifmeister Ik zou het gewoon optioneel maken, kunnen de mensen die er van houden het aanzetten. Vind het zelf ook verschrikkelijk irritant.
Jammer, hopelijk gaan ze wel veel langer mee want de wapens gingen toch snel kapot.
Ga het samen spelen omdat deze schijterd in deel 1 ook niet van de nacht hield 😀
@DarkraverX haha herkenbaar! Ik zie mezelf ook nog niet echt een gebouw verkennen in de nacht. Het is gewoon zo snel mogelijk van A naar B komen.
@Tinus Tussengas-1 En dan het liefst tijdens de dag modus. LOL
Sorry voor late reactie, zat in Duitsland te genieten van het mooie weer aan de Saar.
Konden ze in dying light 1 ook
Deze gebruiker is verwijderd
Deze gebruiker is verwijderd