EA biedt excuses aan na Twitter-reacties Need for Speed-account
PU.nl
Nieuws

EA biedt excuses aan na Twitter-reacties Need for Speed-account

EA biedt excuses aan voor interacties die het Need for Speed-account op Twitter had met een fan.

De fan bekritiseerde de aankomende Need for Speed Unbound: Palace Edition vanwege de vroege toegang die deze versie verschaft. Spelers die de dure versie kopen mogen drie dagen eerder met het spel aan de slag. Er ontstond een discussie waarin het officiële account de fan als 'milkshakebrein' bestempelde. Ook de tweet "ga erom huilen of koop de game voor de reguliere prijs, het maakt me niet uit" werd niet op prijs gesteld. De interacties zijn inmiddels verwijderd (via Eurogamer).

EA biedt excuses aan. "We geven toe dat we een beetje verzeild raakten in de hype voor release en dat onze reacties over de grens gingen. Aan de fans die we boos hebben gemaakt, bieden we onze excuses aan. We zullen het beter doen. We zien jullie hier volgende week", zo luidt het bericht van EA.

In Need for Speed Unbound worden tekenfilmachtige effecten getoond tijdens het racen. De effecten kunnen ook worden uitgeschakeld. Politieachtervolgingen zijn terug, net als het kunnen personaliseren van de auto’s. Spelers moeten wekelijkse kwalificatieraces rijden om uiteindelijk mee te kunnen doen aan The Grand, de ultieme straatrace-uitdaging van Lakeshore.

Need for Speed Unbound wordt ontwikkeld door Criterion en komt op 2 december uit op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
DarkraverX
25 november 2022 - 00:01

Doen ze aan kinderarbeid bij EA, mijn god is die gast 12 ofsow.

SuperDre
24 november 2022 - 23:47

Het is ook gewoon een zeikerdje, als die eerder wil spelen dan moet die maar die duurste versie kopen, DAT is 1 van de perks van die duurdere versie.

poklaan
24 november 2022 - 23:59
Antwoord aan  SuperDre

@SuperDre
Mensen die extra betalen krijgen de game niet eerder, mensen die niet extra betalen krijgen hem juist later. Er is geen enkele goede reden waarom mensen die de normale €80 editie kopen de game ook niet gewoon op die datum kunnen krijgen, het is gewoon weer ff je fans uitmelken.

RedBiohazzerd
25 november 2022 - 10:06
Antwoord aan  poklaan

@poklaan Tja het blijft EA he, doen ze eindelijk iets goed in een game, dan slaan ze de plank wel weer compleet mis bij een andere game xD

prettigekerst
24 november 2022 - 22:06

Mooie Google translate mannen

gimbal2
24 november 2022 - 16:34

Tsk. tsk. “To those fans we upset” naar “Voor fans die boos zijn” vertalen. Stelletje Hollanders weer hoor.