Call of Duty: Vanguard verschijnt op 5 november
PU.nl
Nieuws

Call of Duty: Vanguard verschijnt op 5 november

Call of Duty: Vanguard verschijnt op 5 november. Dat onthult Sledgehammer Games.

Zoals aangekondigd speelt de game zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog, waar spelers kennismaken met de eerste generatie speciale eenheden. De campagne van de game gaat langs alle fronten van de oorlog.

Ook krijgt de game een multiplayermodus met twintig destructieve maps en een nieuwe modus genaamd Champion Hill. In samenwerking met Treyarch wordt ook een Zombies-modus ontwikkeld die een proloog op de modus uit Cold War betreft.

Tot slot onthult Sledgehammer dat het ook in samenwerking met Raven Software een nieuwe map voor Warzone ontwikkelt. De map moet later dit jaar verschijnen en voegt content uit Vanguard toe bij die van Modern Warfare en Black Ops Cold War. De verschijning van de map gaat gepaard met een nieuw anti-cheatsysteem.

Call of Duty: Vanguard verschijnt op 5 november voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc.

Lees ook onze eerste indrukken van de game.

12 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
wazp
19 augustus 2021 - 21:30

Even off-topic: maar persoonlijk vind ik de nieuwe layout van de homepage echt 3x niks. Hou de artikelen gewoon zoals het was in chronologische volgorde. En niet per platform. Nu komen artikelen meerdere keren voor en moet je veel te veel scrollen om uit te vogelen wat je nou wel of niet hebt gelezen. Dit is echt niks Gamer.nl.

Guardian00782
19 augustus 2021 - 22:58
Antwoord aan  wazp

@wazp precies

GoofyZ3
19 augustus 2021 - 23:21
Antwoord aan  wazp

@wazp amen. Leuk idee maar werkt niet.

RIOdeMIO
20 augustus 2021 - 01:17
Antwoord aan  wazp

@wazp mee eens !

-JK-
20 augustus 2021 - 08:17
Antwoord aan  wazp

@wazp mee eens, heb zelf liever dat je per dag kan kijken dan per console

Roy36NL
19 augustus 2021 - 20:58

Vind jammer dat ze nog vasthouden aan de current gen

hulstpower
19 augustus 2021 - 21:22
Antwoord aan  Roy36NL

@Roy36NL is de grooste user base en cod gaat vaak wel nog 2 jaar naar old gen ook. Beetje zoals fifa

Roy36NL
19 augustus 2021 - 21:50
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower ja ik snap ook wel waarom, maar vind beetje jammer

RIOdeMIO
19 augustus 2021 - 20:14

Word een mooi najaar dus Halo Cod battlefield dying light 2 back for blood en misschien Diablo 2.

Zit wel ff goed 🙂

hulstpower
19 augustus 2021 - 20:03

Ok 5 Nov, deze call spreekt me niet aan, maar nu horen we dan misschien eindelijk de datum van halo de avond voor gamescon

Guardian00782
19 augustus 2021 - 22:58
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower maandag 15 november. 20 jaar xbox, 20 jaar Halo. Zou mooi zijn.

hulstpower
20 augustus 2021 - 06:55
Antwoord aan  Guardian00782

@Guardian00782 Dat is wat ze zeggen, op de 24e zullen we het denk ik wel horen.