Er wordt gewerkt aan een "triple-A" Dungeons & Dragons-game.
De game wordt ontwikkeld in Unreal Engine 5 en wordt ontwikkeld door Invoke Studios. Dat is de nieuwe naam van de studio die voorheen bekend stond als Tuque Games, de ontwikkelaar van Dungeons & Dragons: Dark Alliance.
Buiten het feit dat het spel op Unreal Engine 5 draait en een "triple-A"-game moet worden, zijn er nog geen details bekend. Wel is duidelijk dat Dominic Guay de ontwikkeling leidt. Deze ervaren ontwikkelaar heeft onder andere aan de Splinter Cell- en Watch Dogs-franchises gewerkt.
Er zouden op dit moment zo'n tachtig werknemers aan het spel werken, maar tegen 2025 moeten dat er tweehonderd zijn. Het is dus waarschijnlijk dat het spel de komende jaren nog niet uitkomt.
Het summum van D&D games zijn voor mij toch wel de Eye of the Beholder reeks (en dan vooral deel 1 en 2) en Lands of Lore (ook weer deel 1 en 2 vooral). Misschien ook door mijn leeftijd toen (nog een jonge god) maar ik denk daar nog vaak mee weemoed aan terug. Fantastische games.
@The_Stifmeister Oh echt he! Die 4 games waren stuk voor stuk geweldig. Jammer dat dat genre inmiddels zo verouderd is… Er komen af en toe nog wel leuke indie-titles voorbij die de moeite waard zijn (legend of Grimrock reeks is de moeite waard).
@captain vimes
Ja klopt, Legend of Grimrock 1 en 2 met veel plezier gespeeld. Maar toch is het niet zo mooi als die eerdere titels. Komt vooral ook door de nostalgie natuurlijk. Might and Magic 3,4 en 5 waren ook ge-wel-dig. Dat hele subgenre van first-person dungeon crawlers was geweldig. Dankzij die games ben ik toentertijd ook begonnen met pen-and-paper D&D (AD&D heette het toen). Dat speel ik nu, bijna 30 jaar later, nog steeds met dezelfde vriendengroep.
Ik wacht al jaren op een fatsoenlijk vervolg van Neverwinter Nights. Sword Coast Legends was een poging, maar dat flopte enorm.
Ik ben benieuwd hoe zich dit dan verhoudt tot Baldurs Gate 3.
Deze gebruiker is verwijderd
@coola zeker! Die game is echt geweldig. Ik speel hem continu met verschillende character s
@Ziminar
Ik ook, al moet ik BG3 wel spelen… Ik wacht de full-release eerst af.