Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge komt naar PlayStation VR2.
Dat werd vanavond tijdens de State of Play-uitzending onthuld. De game werd in 2020 al uitgebracht voor de Oculus Quest. De PS VR2-versie, die ergens in 2023 moet verschijnen, betreft een Enhanced Edition, vol met extra's die niet in het origineel zaten.
Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge wordt volledig via een eerstepersoonsaanzicht gespeeld. Spelers verkennen het Star Wars-universum en komen daarbij diverse herkenbare gezichten tegen, waaronder C-3PO en Hondo. De game serveert daarbij een gevarieerd aanbod aan gameplay, met vuist- lichtzwaard- en blastergevechten.
Van het ene gesloten platform naar het andere. Benieuwd of het ooit ook naar PCVR komt.
@Gaurav juist, hopelijk komt die nu dan ook naar PCVR.
Oke…PSVR2 gaat sowieso komen, maar als Star Wars fan vind ik dit wel leuk. PSVR1 redelijk veel gespeeld (Resident Evil was de topper!),maar ook zeer benieuwd naar dit!