Fall Guys: Ultimate Knockout is vanaf vandaag free-to-play. Het spel is ook uitgekomen op Nintendo Switch en Xbox-consoles.
Het was al een tijdje bekend dat het spel vanaf vandaag free-to-play zou worden. Op pc gaat de game van Stream af en komt het op Epic Games Store te staan – ontwikkelaar Mediatonic is gekocht door Epic. Overigens heeft Mediatonic laten weten dat mensen die het spel al hadden gekocht op Steam, kunnen blijven weten en toekomstige updates kunnen verwachten.
Met de komst van een free-to-play-model wordt vandaag een eerste seizoen ingeluid genaamd Free For All. Hierin moeten allerlei nieuwe uitdagingen en beloningen zitten. Spelers kunnen vanaf nu ook een premium battle pass kopen, ook aan te schaffen met een nieuwe in-game munteenheid genaamd Show-Bucks. Daarnaast is er ook een gratis battle pass beschikbaar. Mensen die de game al hebben gekocht ontvangen een Legacy Pack met diverse cosmetische items en een premium battle pass voor het eerste seizoen.
Hieronder is een nieuwe trailer van de game te zien.
Het was natuurlijk te verwachten, maar beetje jammer dat alle skins die een beetje leuk zijn nu echt geld kosten. Alleen de troep die ze binnen 5 minuten in elkaar knutselen kan je nog gratis halen.
Lijkt me wel een leuke party game
@Improv Zeker de moeite waard als je van party games houdt.
Het doet net iets anders dan andere games ik wordt er vrolijk van.
Nog geen match kunnen spelen.
Hij blijft maar zoeken naar andere spelers.
@xeros
Er is helaas al 5 uur lang storing op hun server las ik op Twiiter.
Paar potjes gespeeld best geinig maar ben bang dat het maar echt heel even leuk is voor mij.
Ik vind hem niet soepel lopen op de Switch….
@Louwter
Buiten 1 potje na waar er erg veel lag was heb ik de andere potjes vrij weinig gemerkt.
@AgeQned Het ging vanavond al beter