Nintendo heeft een nieuwe trailer uitgebracht van de aankomende Switch 2-game Mario Tennis Fever. Daaruit blijkt dat de game het meeste aantal speelbare personages in de reeks tot dusver bevat. Ook heeft het bedrijf nieuwe Joy-Con kleuren voor de Switch 2 aangekondigd.
De game bevat namelijk 38 speelbare personages, van Mario en Luigi tot Princess Peach en Bowser. Ook debuteren verschillende personages uit de Mario-franchise in deze tennisgame, waaronder Baby Wario en Baby Waluig, alsmede Nabbit, Goomba en Piranha Plant.
De tennisgame valt daarnaast vooral op door de aanwezigheid van zogeheten Fever-rackets. Deze tennisrackets hebben speciale krachten. Zo kan men met de schaduwracket een dubbelganger van het speelbare personage dat gekozen is op de baan toveren, laat de minipaddenstoelracket de tegenstander tot een minuscuul formaat krimpen en bevriest de ijsracket delen van de baan in een gladde ijsbaan. Men moet wel de FV-meter opladen om de krachten van deze speciale rackets te gebruiken.
Mario Tennis Fever verschijnt op 12 februari voor Nintendo Switch 2. Op diezelfde dag komen ook de eerste nieuwe Joy-Cons voor de Nintendo Switch 2 uit, in de kleuren lichtpaars en lichtgroen. Net zoals met de bestaande Joy-Cons voor de Switch 2 zijn daarbij alleen de zijkanten en het gebied onder de analoge sticks in deze kleur – de rest van de controllers zijn nog altijd zwartkleurig.
Deze lichtpaarse en lichtgroene Joy-Con 2-controllers zullen vanaf 12 februari verkrijgbaar zijn, dezelfde dag dat Mario Tennis Fever op de #NintendoSwitch2 verschijnt! pic.twitter.com/GjAKHJs0ye
— Nintendo Nederland (@NintendoNL) January 8, 2026
Ik vind het wel mooie nieuwe kleuren, vooral die groen.
Nintendo moet zich wel schamen hoor game gaat 70 tot 80 euro kosten dat kan natuurlijk niet voor deze game.
Het is nooit anders geweest dan dat Mario Tennis gewoon full priced is. Imo is het het geld wel waard, ik blijf dit jaren spelen. Moet een beetje je smaak zijn. Zoals Kluut zegt vette pong game, die vibes krijg ik ook van vroeger.
Ja het ziet er vet uit. Maar ik vind dit soort games beter zullen scoren in de 50 euro categorie. Vind de 80 euro euro prijs voor triple a single player games zoals Bananza en Oddysey.
Was het maar zo. Volgens mij volgt Nintendo de trend niet zo van mid priced games zoals bij Sony.
Nee en dat vind ik dus best slecht van Nintendo dat ze voor dit soort games 80 euro blijven vragen.
Op de WiiU deden ze het wel qua midrange prices, en de vorige Mario Tennis op de Switch was dat ook. Maar volgens mij hebben ze eerder eens gezegd gehad de prijs te bepalen per hoeveelheid productie waarde en content, en deze heeft beduidend meer content op het eerste gezicht dan zijn voorganger. Maar steeds flink geld en geloof ik die uitspraak niet 100%. Metroid Prime 4 was wel lager geprijsd.
Makkelijk te verkopen games met Mario bijvoorbeeld gaan denk ik automatisch naar dit prijs level, verkoopt toch wel zullen ze denken.
Ben het er overigens niet met eens dat een tennis game per definitie goedkoper zou moeten zijn dan andere games. Het gaat toch inderdaad om de hoeveelheid content en de uren en plezier die je er voor jezelf uit kunt halen. Als je daar aan twijfelt of het niet je ding is heb je altijd de keuze om het niet te kopen of later op marktplaats te kijken voor de gewenste midrange prijs. Ik ga maar lappen denk ik, lijkt mij sinds jaren weer een leuke mario tennis game te worden met fun en tactiek. Als het aanslaat kan dit een tijdloze game worden die je kunt blijven spelen omdat je typisch dit soort games niet uitspeelt en daarna weg legt. Tenminste als het niet zo’n karige game wordt als Mario Tennis Aces qua content, maar daar lijkt het in eerste instantie niet op.
Google AI price history voor aces en ultra smash zegt dat ze beide voor 60 dollar te koop waren. Geen price drop dus al was ultra smash snel goedkoper omdat het een flop was.
@ gameliefhebber het is ook een bak geld! maar verkopen doet het toch wel. Je kunt het ze niet eens kwalijk nemen eigenlijk..
@gameliefhebber
Je kunt ditzelfde bericht in de toekomst onder ieder artikel m.b.t. nieuwe Nintendo games gaan plaatsen, want €70,- is gewoon de nieuwe standaard prijs.
Overigens is er maar 1 nieuwe Switch 2 game die €80,- kost en dat is Mario Kart World, als je ‘m buiten de bundel om koopt. In de bundel kost ie omgerekend €50,- en je kunt ‘m daarnaast ook los voor minder op de kop tikken. Budgetgaming.nl is daarvoor ideaal.
@mooiman. Nee maar ik heb geen plaats en zin in fysieke games dus ik heb hem digitaal straks. Nintendo zou wat meer onderscheid moeten maken welke games 70 of 80 euro waard zijn en welke 50 euro
@gameliefhebber
Als je goedkopere digitale games wil, dan kun je het beste deze site in de gaten houden:
https://www.allkeyshop.com/blog/
Tja, dat hebben ze nooit echt gedaan en dat gaat waarschijnlijk ook nooit gebeuren. Je kunt het beste altijd uitgaan van een prijs van €70,-, met hier en daar een uitzondering.
@gameliefhebber je kan ook een amerikaans account aanmaken op de Switch. Ik koop deze game voor 54 euro straks.
Het is toch niet zo moeilijk. Vind je het te duur koop je het niet. Het is geen verplichting een game te kopen. Maar blijven klagen en dan gewoon wel de prijs betalen. Als ik iets echt te duur vind laat ik het liggen. Dan wacht ik op een aanbieding en koop ik het dan (als de prijs dan wel is wat ik ervoor over heb). Blijft het mij te duur jammer dan, genoeg andere games of wat ik maar wil hebben.
Dat zou ook nog kunnen bedankt voor de tip. @edmar waarom is ergens iets over opmerken gelijk klagen? Het is iets opmerken wat in mijn ogen beter kan.
Klagen is misschien niet helemaal het juiste woord.
Geen probleem.
Ziet er wel leuk uit. Misschien komt ie wel in huis. Volgens mij heb ik nog nooit een Mario tennis game gespeeld.
Ultravette pong game.
Veel content en variatie in de gameplay.
Als dit geen toppertje wordt vreet ik mijn schoen op.
Echt vet veel content zit er in. Dat avontuur gedeelte ziet er ook leuk uit om te spelen.
Zo dat ziet er zeer verslavend uit en er lijkt genoeg variatie in te zitten.
Deze heb ik erg veel gespeeld vroeger op de Gamecube en vooral met vrienden.
Was altijd super en leuk dus deze gaat zeker weten day one komen .
Ziet er leuk uit en veel speelbare personages. Weet nog niet of het day one gaat worden, maar komt er zeker weten ergens dit jaar.
Game ziet er leuk uit gaat waarschijnlijk wel in huis komen. Leuk roster Diddy hier wel gelukkig gelijk aanwezig. Hopelijk in de toekomst toffe dlc characters waaronder Dixie en King k rool.
De game ziet er leuk uit, maar ik wacht tot ie een keer in de aanbieding is.
Lijkt me lachen, deze keer lekker veel content. Deze samen met DQ VII en RE Requiem zorgt weer voor een vrij dure maar ook leuke maand!