Volgens de Spaanse website Vandalkondigt Facebook vandaag vr-games in de Assassin's Creed- en Splinter Cell-franchise aan.
De games zouden gemaakt worden door Red Storm Entertainment – in samenwerking met verschillende Ubisoft-studio's – voor de Oculus vr-headsets. Vandal citeert verschillende ontwikkelaars over de games, waaronder Red Storm-vicepresident Elizabeth Loverzo en Facebook Reality Labs-hoofd Mike Verdu.
Volgens de omschrijving bieden de vr-games 'immersie' en 'werelden waar spelers gepassioneerd over zijn, maar meer details worden niet gegeven.
De aankondiging zou om 19:00 uur plaatsvinden tijdens Facebook Connect, een presentatie met virtual en augmented reality-nieuws voor Facebook en Oculus. Vermoedelijk wordt ook de gelekte Oculus Quest 2 officieel onthuld.
Om 19:00 uur is Facebook Connect te bekijken op de Facebook-pagina van Facebook Reality Labs.
Laten we hopen dat dit geen Oculus exclusives gaan worden, dat zou jammer zijn.
Zou ik erg jammer vinden als ik ook deze games straks niet kan spelen, aangezien ik niet tegen VR kan.
@Linksquest Kun je werkelijk niet tegen VR of heb je gewoon een keertje een slechte ervaring gehad, of juist een ervaring geprobeerd die je niet meteen moet proberen. En mobile VR als in je telefoon in een stuk plastic douwen en tegen je kop plakken is verre van goede VR. Ook is het heel belangrijk dat je de headset eerst goed afstelt voordat je begint te spelen.
@SuperDre PlayStation VR heb ik gehad, en werd erg snel misselijk. Misschien met de nieuwere modellen naderhand minder tot niet, maar helaas kon ik er slecht tegen.