De remake van Prince of Persia: The Sands of Time is gelekt op de Russische versie van Uplay. Dat merkte Resetera-gebruiker Andrew DTF op.
Er zijn twee afbeeldingen een korte video gelekt, waarop de remake kort te zien is. Een releasedatum en platformen zijn nog niet bekend.
Er gingen al eerder sterke geruchten over een Prince of Persia-remake. Zo spotten fans eerder een logo uit The Sands of Time op een officiële afbeelding van Ubisoft. De remake wordt zeer waarschijnlijk vanavond tijdens Ubisoft Forward onthuld. De presentatie begint om 21:00 uur.
Prince of Persia: The Sands of Time verschoon oorspronkelijk in 2003 voor de PlayStation 2, Xbox, GameCube en pc. In 2010 verscheen ook een gelijknamige film met Jake Gyllenhaal in de hoofdrol.


@niqomipa
Nee, gewoon geen zin om een nutteloze discussie te voeren.
@niqomipa
Kind, blijf lekker janken.
@niqomipa
‘Veel mensen’
Dat betekent niet iedereen.
Leer lezen.
Werkt de xbox versie niet op de xbox series x met bc? Heb deze nog liggen denk ik, ga echt niet nog een keer betalen voor hetzelfde spel.
@niqomipa
Zeg ik iedereen? Leer lezen.
Ik snap het gezeik om de graphics niet. Het ziet er prima uit. Het spel draait uiteindelijk ook gewoon om de gameplay.
@ShadowKiller Als het enkel om de gameplay draait hoef ik de remaster niet aan te schaffen en start ik de gamecube game toch gewoon weer op?
@WvA Maar niet iedereen heeft nog een gamecube, of ps2, of xbox.
@WvA
Nou de game zal echt wel geüpdate worden met een betere resolutie en verbeterde gameplay.
Een game draait niet alleen om graphics en hoge fps, wat veel mensen (zoals jij) wel denken natuurlijk.
En wat darkmanwls ook al zegt niet iedereen heeft een GameCube, ps2 of Xbox. Dus voor een nieuwe generatie is dit weer een kans om PoP te leren kennen.
Ik mag toch hopen dat dit het BEFORE en niet AFTER van de remake is en niet de daadwerkelijke remake toch? Want dit ziet er echt niet uit.. Waren ze echt zo lelijk? Het was destijds 1 van mijn favo games.
Deze gebruiker is verwijderd
Ik heb deze tweede trilogie nooit gespeeld.
Ik ben vooral dol op de originele eerste twee:
Prince of Persia
Prince of Persia: The Shadow and The Flame
Daarna had je ook nog Prince of Persia 3D, maar dat was niet zo’n goed spel.
Ik heb wel interesse in remakes van de tweede trilogie, want vroeger heb ik ze links laten liggen, omdat ‘ze 3D’ waren.
@whaha Ze zullen nog steeds 3D zijn he 😉 Het is niet te vergelijken met de oorspronkelijke 2D versies, de 3e dimensie voegde voor mij teveel rek toe in de games. Puzzels worden zo langdradig om te moeten oplossen. Het is vaak wel duidelijk wat je moet doen, maar je spendeert dan gerust een kwartier om jezelf van punt A naar punt B te parkouren omdat men het wel erg leuk vond om je nonstop naar een andere muur of kolom te moeten laten overspringen.
In the Two Thrones vond ik het wel iets beter geimplementeerd, aangezien die game je vaker verplicht om je rot te rennen. Dat adrenaline factortje helpt wel.