Pagan: Control-dlc voor Far Cry 6 verschijnt volgende week
PU.nl
Nieuws

Pagan: Control-dlc voor Far Cry 6 verschijnt volgende week

De Far Cry 6-uitbreiding Pagan: Control komt op 11 januari uit.

Dat heeft Ubisoft laten weten. Het is de tweede dlc voor de seizoenspas, nadat eerder al een speelbaar avontuur rondom Far Cry 3-slechterik Vaas beschikbaar kwam. Pagan Min is de slechterik uit Far Cry 4.

"Spelers besturen Pagan Min, de iconische slechterik uit Far Cry 4, in een gloednieuwe ervaring geïnspireerd door het roguelite genre dat zich diep in de problematische psyche van de slechterik afspeelt."

De dlc kan gedownload worden als onderdeel van de seizoenspas, maar ook los gekocht worden. Mensen moeten wel Far Cry 6 in het bezit hebben. Ergens later dit jaar moet Joseph: Collapse uitkomen, de derde uitbreiding van de game rondom de slechterik uit Far Cry 5.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Frozen-One
06 januari 2022 - 11:21

Dan hoop ik meteen op een nieuwe titelupdate die de respawn rate van vijanden geheel fikst. Kleine kans waarschijnlijk gezien hoe Ubisoft support in ellenlange discussies met de community net doet alsof ze het niet begrijpen en waaruit blijkt dat de bereidheid voor fatsoenlijke after sales support nagenoeg nul is.

Ziminar-1
06 januari 2022 - 11:40
Antwoord aan  Frozen-One

@FrozenOne-94 Zou ook zomaar kunnen dat dat komt doordat er veel belangrijke mensen vertrokken zijn. Er is gewoon minder capaciteit aanwezig

Frozen-One
06 januari 2022 - 14:52
Antwoord aan  Ziminar-1

@Ziminar Mee eens maar uiteindelijk zou dat geen argument mogen zijn. Ik ben zelf software ontwikkelaar en wanneer er medewerkers vertrekken die belangrijk waren voor een project lossen we onverminderd gemelde incidenten/bugs op voor de klant. Uiteindelijk mag die daar niet al te veel iets van merken.