Bugs teisteren Call of Duty: Warzone sinds Pacific-update
PU.nl
Nieuws

Bugs teisteren Call of Duty: Warzone sinds Pacific-update

Call of Duty: Warzone wordt geteisterd door bugs en glitches na gisteren uitgekomen Pacific-update. Op plekken als Reddit en Twitter klagen boze spelers.

Twee jaar na de release van de immens populaire battle royale-game is er met de Pacific-update een nieuwe map aan Warzone toegevoegd. De nieuwe map vervangt de vorige Warzone-map.

Sindsdien zijn er echter ook diverse bugs merkbaar. Zo laden textures niet allemaal in, is de kwaliteit van de audio achteruit gegaan en crasht de game regelmatig. Ook ontbreekt er een field of view-slider in de versie van de game op de nieuwe consoles. Hieronder zijn enkele voorbeelden te zien van bugs die spelers tegen het lijf lopen.

Op moment van schrijven heeft ontwikkelaar Raven Studios nog niet op de commotie gereageerd. Vanavond om 18:00 uur Nederlandse tijd komt de update voor alle spelers van Call of Duty: Warzone beschikbaar – eerder deze week verscheen de update al voor Call of Duty: Vanguard-eigenaren.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Quintex
09 december 2021 - 15:34

De eerste tweet, met de vallende rode deur, is onderdeel van het oude (laatste) Black Ops seizoen. Dat is ook nog de vorige map en heeft helemaal niks met de Pacific-update te maken.

JariKlapwijk
09 december 2021 - 15:59
Antwoord aan  Quintex

@Quintex Scherp, thanks!

Raxpherion
09 december 2021 - 15:06

Ik had ook een complete vast loper. Ik moest de stekker uit de ps5 halen om weer wat te kunnen doen. Ik heb trouwens ook nog steeds last van dat die data packs verdwijnen. Ik moet af en toe weer alle packs opnieuw downe en installeren. Behoorlijk irritant

cronic (gebruiker is geblokkeerd)
09 december 2021 - 16:58
Antwoord aan  Raxpherion

Deze gebruiker is verwijderd

Raxpherion
09 december 2021 - 17:18

Ok thanx. Mijn mp packs verdwijnen ook steeds. Gaat soms dagen goed en dan zijn ze ineens weer weg na opnieuw te downloaden @CroniC

Gertjun
09 december 2021 - 13:57

Gisteren een half uur gespendeerd om een potje van 5 minuten te kunnen spelen; waarbij 2 complete freezes van mn ps5 (nog niet eerder meegemaakt) waarbij ik deze handmatig volledig aan/uit moest zetten (dus niet via het menu). Hoewel ook niet bugvrij, hou ik het wel bij Battlefield 2042 voorlopig.

Overigens kleine opmerking over deze zin : “Twee jaar na de release van de immens populaire battle royale-game is er met de Pacific-update voor het eerst een nieuwe map aan Warzone toegevoegd. ”
Strikt gezien is er niet een map toegevoegd, dat zou impliceren dat de oude ernaast blijft bestaan. En strikt gezien was Rebirth Island ook een map, dus zou dit de derde zijn.