Star Wars: Squadrons heeft geen microtransacties
PU.nl
Nieuws

Star Wars: Squadrons heeft geen microtransacties

EA's multiplayergame Star Wars: Squadrons krijgt geen microtransacties. Dat zegt creative director Ian Frazier in een interview met Game Informer.

"Wij denken daar heel oldskool over", zegt Frazier. "We willen gul zijn tegenover spelers en we willen dat het als een complete ervaring voelt. 'Je hebt ons je geld gegeven, hier is een game waar je van zult houden. Bedankt.' Dat is alles." Mitch Dyer, een van de schrijvers van de game, bevestigt dit via Twitter.

Volgens Frazier wordt Squadrons bovendien geen live service-game, die constant verandert en evolueert. "We bouwen het niet rond een live service-strategie. We bouwen een game die op zichzelf compleet en fantastisch is. Dat betekent niet dat we nooit iets zullen toevoegen, dat zouden we kunnen doen, maar we presenteren het niet als een live service."

Star Wars: Squadrons werd afgelopen week onthuld tijdens de stream van EA Play. Het is een pilotengame waarin spelers in de cockpit van een starfighter stappen en streven om de beste piloot van de melkweg te worden. De game bevat verschillende multiplayermodi, waaronder Fleet Battles met vijf tegen vijf-gevechten. Er is ook een singleplayer-campagne, die zich afspeelt na The Return of the Jedi.

Star Wars: Squadrons komt op 2 oktober uit voor PlayStation 4, Xbox One en pc. De game ondersteunt daarnaast virtual reality op PS4 en pc.

12 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
_insanity_
21 juni 2020 - 13:27

Nee, geen “Microtransactions” maar wel “Surprise packages” die je kan kopen 😛

SuperDre
20 juni 2020 - 18:43

Achja, de originele x-wing serie had ook (prijzig) betaalde addons. En als ik de prijs zo bekijk is squadrons niet duurder dan de originele x-wing, maar de productie is vele maken duurder geweest.

Kay
20 juni 2020 - 21:58
Antwoord aan  SuperDre

@SuperDre Wat wil je precies zeggen met deze comment?

kr1z (gebruiker is geblokkeerd)
20 juni 2020 - 15:19

ik moest echt cringen toen de narator zei: “Unlock everything you need for your pilot and starfighters, simply by playing the game” . Als of het een speciale feature is dat je er niet voor hoeft te betalen voor dingen in een game waarvoor je al betaald hebt, gatverrrredamme.

Nuage
20 juni 2020 - 16:40

@kr1z Helaas de tijd waarin we leven..dat het nieuwswaardig is dat er in een spel géén micro transacties zitten.

Yakuo
20 juni 2020 - 15:00

Jammer, ik had graag mn credit card neer willen leggen hiervoor

darkmanwls
20 juni 2020 - 14:33

Om te beginnen, het is goed van EA dat ze proberen te verbeteren. Maar ik vind niet dat zij nu kunnen gaan pronken met “geen microtransacties” alsof zij degenen zijn die dat hebben uitgevonden en ze nu ineens heilig zijn.
Het is de bedoeling dat je een full price game geen microtransacties geeft. Daar moet je niet mee pronken, dat hoort gewoon zo. En het feit dat het nu wordt gezien als iets bijzonders, daar zijn jullie zelf voor een groot deel de oorzaak van EA.

clandestine666
20 juni 2020 - 16:25
Antwoord aan  darkmanwls

@darkmanwls Het is geen full-price game. €39.99.

darkmanwls
20 juni 2020 - 22:36
Antwoord aan  clandestine666

@clandestine666 Het gaat niet alleen om deze game, het gaat om al die full priced games in het verleden waar wel microtransacties in zaten. Daar hebben ze hun recht mee verspeeld om er nu mee te gaan pronken imo. En 39,99 vind ik nog steeds behoorlijk full priced overigens. Dat is wat ik gemiddeld altijd betaal voor een game, ook nieuwe games.

fonsrutte
20 juni 2020 - 14:01

Op het moment van release dan

B86
20 juni 2020 - 12:47

Goed nieuws! ik vind dat EA wel echt zn best doet om te verbeteren. Kijk opzich wel uit naar Squadrons.

Millman7
20 juni 2020 - 10:51

Ik screenshot die tweet even voor later 😛