In een nieuwe trailer voor Gran Turismo 7 geeft regisseur Kazunori Yamauchi een kijkje achter de schermen van de autosport.
Yamauchi legt onder andere uit hoe de vibratie van bijvoorbeeld banden zich vertaalt naar de haptische feedback van de DualSense-controller op PlayStation 5. Ook ondersteunt de game adaptive triggers.
Gran Turismo 7 komt op 4 maart 2022 uit op PlayStation 5 en PlayStation 4. Deze week onthulde ontwikkelaar Polyphony Digital ook dat de game ruim 400 auto's bevat.
Dit had ook een trailer voor Forza Motorsport 5 kunnen zijn. Allemaal inkoppertjes en haptic feedback hadden we toen ook al. Nu ben ik best wel GT fan van de oude garde, maar ik mag toch hopen dat wel met wat meer op de proppen komen!