Derek Kolstad, een van de bedenkers van de John Wick-filmreeks, is van plan een televisieserie gebaseerd op My Friend Pedro te maken.
Dat meldt hij aan Comicbook. Het is echter niet de enige game waar hij een tv-serie van wil maken. "Ik heb pitches voor tv-series gebaseerd op My Friend Pedro en Bendy and the Ink Machine. De reden dat ik hier over begin is dat ik post-it notes op mijn computer heb hangen waar op staat dat ik hier aan werk."
My Friend Pedro is een actiegame waarin spelers op een stijlvolle manier de vijanden om hun heen uitschakelen. Dit doen ze allemaal in opdracht van een pratende banaan. Bendy and the Ink Machine is een horrorgame waarin tekenfilmpersonages tot leven lijken te komen.
Het is nog niet duidelijk of beide concepten ooit daadwerkelijk worden verfilmd.
Doet me denken aan de serie Happy!
Die is geniaal 🙂
Kan me niet voorstellen dat hier een goede serie van te maken is. De game zelf vond ik meer een technische gimmick waar een game omheen bedacht is met een flinterdun verhaal.
Leuk als een spel, zinloos als een tv-serie.. zeker iets teveel gezopen/gesnoven/geblowed toen hij met dat idee kwam.
@SuperDre que? ow ja….iedereen die met een out of the box idee komt zit aan de drugs.