Hoofd van God of War-ontwikkelaar opent nieuwe Google Stadia-studio
PU.nl
Nieuws

Hoofd van God of War-ontwikkelaar opent nieuwe Google Stadia-studio

Shannon Studstill, het voormalige hoofd van God of War-ontwikkelaar Sony Santa Monica Studio, heeft de leiding over een nieuwe Google Stadia-studio.

Het is de tweede first party-studio die Google opent om Stadia-games te ontwikkelen. De Stadia Games en Entertainment-studio is gesitueerd in Playa Vista in Californië.

Google laat weten dat de ontwikkelaar zich richt op "exclusieve games met onze eigen speciale twist, gebaseerd op nieuwe IPs en ervaringen." In een blog geeft het bedrijf iets meer informatie.

Sony heeft intussen aan IGN laten weten dat Yumi Yang de rol van Studstill overneemt bij Santa Monica Studio. Yang is al negentien jaar in dienst bij PlayStation en speelde een belangrijke rol tijdens de ontwikkeling van de meest recente God of War.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
PAVLOV (gebruiker is geblokkeerd)
05 maart 2020 - 11:32

Deze gebruiker is verwijderd

B86
06 maart 2020 - 10:56

@racerozzy Alleen het hoofd van de studio richt nu een nieuwe Stadia studio op. Dit heeft geen invloed op Santa Monica Studios van GoW.

hulstpower
05 maart 2020 - 09:37

Zijn er ook al een oaar van santa monica naar micro gegaan om aan bij de nieuwe studio te werken.