The Division 2-uitbreiding Warlords of New York nu beschikbaar
PU.nl
Nieuws

The Division 2-uitbreiding Warlords of New York nu beschikbaar

De The Division-2-uitbreiding Warlords of New York is nu beschikbaar, en daarom heeft Ubisoft een lanceringstrailer uitgebracht.

De uitbreiding brengt spelers terug naar New York, waar de eerste game zich ook al afspeelde. De eerste The Division was echter geen precieze één-op-één-kopie van New York, en Warlords of New York moet dat wel bieden – althans van een aantal wijken in het onderste gedeelte van Manhattan, namelijk Battery Park, Wall Street, Chinatown en Two Bridges.

De uitbreiding voegt een nieuwe levelcap toe van 40. Spelers moeten level 30 en World Tier 5 zijn om de nieuwe campagne te spelen. Daarbij zitten er nieuwe wapens, gear en skills in de uitbreiding.

Spelers jagen in Warlords of New York op een voormalige Division-agent genaamd Aaron Keener, die controle over Manhatten heeft genomen en een team van rogue agents heeft samengesteld.

Warlords of New York is nu beschikbaar op pc, PlayStation 4, Xbox One en Stadia.

8 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Quintex
04 maart 2020 - 11:08

Heb hem voor 3 euro opgepakt (PC), schiet erg lekker. Verhaal is wel enorm oninteressant, maar verder geniet ik er goed van.

melody
04 maart 2020 - 10:38

Was alweer even bezig met de basegame de laatste dagen. Helaas niet de levelcap verhoogd voor spelers van het originele spel. Ze hebben dit gebied en alle upgrades vrijwel helemaal losgemaakt van de basegame. Opzich is het wel fijn dat die nu gewoon goed speelbaar blijft voor spelers die de dlc niet kopen.
Ook geen achievement support tot op heden, dus dat hoeven we niet meer te verwachten.
Ik ga het alleen halen als mijn vrienden de dlc ook willen hebben, want solo spelen in dit spel vond ik weinig aan.

EdwinVP
04 maart 2020 - 10:49
Antwoord aan  melody

@melody ja ik ook…en ook weer even wachten totdat ze de DLC in de verkoop doen…of totdat ik niets anders meer te spelen heb.

darkmanwls
04 maart 2020 - 10:15

De PC versie is nog steeds een wanproduct. En zolang dat niet gefixt is ga ik er geen DLC voor kopen.

fonsrutte
04 maart 2020 - 11:26
Antwoord aan  darkmanwls

@darkmanwls Echt? Dat was bij het eerste deel ook heel lang het geval, die was lange tijd echt onspeelbaar.

darkmanwls
04 maart 2020 - 11:43
Antwoord aan  fonsrutte

@fonsrutte Constante FPS drops, random crashes. De forums staan er vol mee, en niet op middelmatige hardware he, gewoon systemen die VER boven de aanbevolen (dus niet de minimale) systeem eisen liggen. En Ubisoft doet er helemaal niets aan.
Ja ze verkopen de game nu voor 3 euro in hun store. Maar 3 euro voor een produkt dat niet goed werkt is nog steeds 3 euro teveel.

gotcha123
05 maart 2020 - 07:16
Antwoord aan  darkmanwls

@darkmanwls totale onzin. speelt prima zonder enig probleem op een 1070ti. misschien ligt het aan je setup? wat verewacht je, minimale systeem eisen en dan de settings op ultra?

darkmanwls
05 maart 2020 - 16:49
Antwoord aan  gotcha123

@gotcha123 heb je überhaupt gelezen wat ik zei? Blijkbaar niet, want je komt met het “minimale systeemeisen” argument. Wat totaal de plank mis slaat.
De forums staan er vol mee, ik ben bij lange na niet de enige. Dat jij ’t probleem niet hebt betekent niet dat ’t probleem er niet is he?
Ik heb een betere videokaart dan jij btw.