Housemarque stopt ontwikkeling Stormdivers voor nieuwe game
PU.nl
Nieuws

Housemarque stopt ontwikkeling Stormdivers voor nieuwe game

Housemarque zegt te werken aan een nieuwe game die zo ambitieus is, dat het de ontwikkeling van Stormdivers heeft stopgezet.

De makers van Resogun en Nex Machina werkte al geruime tijd aan Stormdivers, dat in 2018 werd aangekondigd. De multiplayergame wordt nu echter niet verder ontwikkeld om een andere game af te krijgen.

Op zijn website laat de ontwikkelaar weten dat het aan zijn "grootste en meest ambitieuze game tot nu toe werkt, en we krijgen ondersteuning van een nog aan te kondigen partner." Er werken nu zo'n tachtig mensen aan de titel. "We werken al drie jaar aan het spel en kunnen niet wachten om de komende maanden meer te onthullen."

Meer details over het spel zijn er nog niet, maar een onthulling van het project lijkt dus de komende maanden op de planning te staan. Het is niet duidelijk of na de ontwikkeling van het spel, het werk aan Stormdivers voort wordt gezet.

1 Reactie
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
JaapGoose
24 januari 2020 - 09:16

Support van Nintendo om een Metroid MMO te maken.

OK… wishful thinking?