De horrorgame Blair Witch is vanaf 3 december voor PlayStation 4 beschikbaar.
De game, gebaseerd op de horrorfilmfranchise, verscheen eerder dit jaar al voor Xbox One en pc. Op 3 december komt de game eerst digitaal uit op PlayStation 4, maar later moet er ook een fysieke versie beschikbaar komen. Daarbij bevat de PS4-versie de 'Good Boy Pack', met daarin nieuwe skins voor de hond, mobiele games, wallpapers en andere content.
Blair Witch werd ontwikkeld door Bloober Team, bekend van de Layers of Fear-franchise. Blair Witch is net zoals Layers of Fear een psychologische horrorgame, maar er vinden ook gevechten plaats in het spel. Bovenal proberen spelers te overleven in een eng bos met een hond aan hun zijde.
Game is een grote teleurstelling, Niet eng, de puzzels zijn raar en niet leuk.
Maanden gewacht op de game, Refund gedaan.
Je bent beter af bij Outlast of Resident evil.
Als die net zo slecht als op de X1 werkt, kunnen ze hun studio wel opdoeken
@The soy sauce Heb je het ook getest na de laatste patch? Het is nog steeds geen FPS monster, maar het is wel een stuk beter geworden.
Ondanks de wisselvallige reviews/meningen, Jeeeej 😁