Eerste screenshots van de remake van XIII getoond
PU.nl
Nieuws

Eerste screenshots van de remake van XIII getoond

Microids heeft de eerste vier screenshots van de remake van XIII uitgegeven.

Eerder dit jaar werd de remake aangekondigd voor PlayStation 4, Xbox One, Switch, pc en Mac. De game zou eerst eind dit jaar uitkomen, maar is inmiddels uitgesteld naar een nog onbekende datum in 2020.

De originele XIII kwam in 2003 uit op pc, PlayStation 2, Xbox en GameCube en werd ontwikkeld door Ubisoft Paris. Het spel viel op door zijn kleurrijke graphics en ingesproken stem van X-Files-acteur David Duchovney. De game was daarnaast gebaseerd op de gelijknamige Belgische stripreeks.

De remake heeft niets meer met Ubisoft te maken. In plaats werkt Playmagic er aan en geeft Microids de game uit. "Ons doel is om het boeiende verhaal van XIII naar een nieuwe generatie spelers te brengen met de best mogelijke graphics en animatie. Het resultaat wordt niets minder dan spectaculair en we beloven om het geweldige origineel te eren."

5 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Paasei
23 augustus 2019 - 21:42

Die eerste twee vind ik moeilijk te plaatsen bij het origineel. De onderste twee zijn duidelijk het FBI kantoor en de Winslow Bank.

Ik vond dit altijd zo’n goede game vroeger. De combinatie van lekker knallen en flinke stealth secties, hebben het voor mij destijds een van mijn favoriete games gemaakt.
De multiplayer was ook erg leuk, zeker die modus met dat rondrennende spook die liedjes zingt.

Jammer dat ze nooit verder zijn gegaan, ondanks het open einde. Misschien na deze remake wel een kans, mocht het voldoende scoren bij de mensen.

GoRightAhead
23 augustus 2019 - 17:17

Heel vet! Dit was altijd mijn favoriete game op de Xbox. Ik heb van het verhaal nooit een woord begrepen, daar owrdt het nu dan tijd voor 🙂

Floppyhoofd_
23 augustus 2019 - 10:17

Heb deze samen met een Xbox en een buttload aan andere games voor me examen gekregen toen. Geweldig spel maar vond ‘m om de een of andere reden altijd te moeilijk ofzo🤔 tijd voor een revanche XD

Paxopoxo
23 augustus 2019 - 09:27

Als hier die multiplayer er ook in zit dan staat hij redelijk bovenaan mijn lijstje!

Rexus
23 augustus 2019 - 09:17

Het zal een moeilijk besluilt zijn geweeest om de cell shaded stijl iets minder nadrukkelijk aanwezig te laten zijn dan in het origineel.

Heel benieuwd naar deze!