Mogelijke dlc voor Red Dead Redemption 2 na verbod Australië
PU.nl
Nieuws

Mogelijke dlc voor Red Dead Redemption 2 na verbod Australië

In Australië is een nieuwe titel van ontwikkelaar Rockstar Games genoemd met de naam 'Bonaire'. De titel wordt voor het eerst genoemd op de Australische classificatiewebsite waar het als verboden wordt beschouwd.

Op dit moment is er nog weinig bekend over de titel 'Bonaire', maar doordat de titel gelijk is aan het tropische eiland in Caribisch Nederland gaan er geruchten rond dat het kan gaan om toekomstige dlc voor Red Dead Redemption 2. In de verhaalmodus van de game speelt een gedeelte zich namelijk af op het tropische eiland Guarma. Hierdoor is het niet uitgesloten dat het extra content kan zijn voor de singleplayer-modus van de Western-game.

Andere mogelijkheden zijn dat het kan gaan om een uitbreiding van de online-modus of zelfs een compleet nieuwe game van Rockstar. Echter lijkt een compleet nieuwe game voor de ontwikkelaar minder realistische gezien het feit dat de prioriteiten van het bedrijf momenteel liggen bij de ontwikkeling van Grand Theft Auto 6.

Red Dead Redemption 2 is verkrijgbaar op Xbox One en PlayStation 4.

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Mr_joystick88
21 augustus 2019 - 05:14

Zal tijd worden een story dlc

denver (gebruiker is geblokkeerd)
20 augustus 2019 - 19:48

Deze gebruiker is verwijderd

Buzzard
20 augustus 2019 - 14:44

Weten jullie wel dat Bonaire een Nederlands eiland is? Als ik de tekst zo lees gaat er geen belletje rinkelen.

tyberium
20 augustus 2019 - 13:30

Zou mooi zijn als ze met een DLC het gat dichten vanaf de epiloog van RDR2 tot aan het begin van RDR. We weten nog steeds niet precies hoe ze Marston gevangen hebben aan het eind van RDR2.

StormFox
20 augustus 2019 - 11:36

Hopelijk krijgen we een story dlc

mephisto93
20 augustus 2019 - 08:55

Beetje een rare titel..