THQ Nordic komt met een nieuwe game in de klassieke Comanche-gamereeks.
De nieuwe game wordt ontwikkeld door Nukklear. Er is nog geen releasedatum voor de pc-game, maar begin 2020 moet er een Early Access-programma lanceren.
In Comanche besturen spelers een moderne versie van de legendarische Comanche-helikopter in diverse dog-fights. Tevens is er een drone voor closed-combat gevechten.
Hieronder is de eerste trailer te zien.
Kom dan ook maar met Desert- en Junglestrike 🙂
Holy moly.. dit speelde ik als tiener op de pc. A long long time ago..
Dacht, oh een nieuwe versie van Comanche, met de huidige graphics moet dat heel cool zijn…… en dan zie je de teasers……. man, daar zit ik echt niet op te wachten.. Wil liever gewoon een wat realistischere comanche..
Deel 1 tot 3 kapot gespeeld, man wat een ervaring! Ga er naar uitkijken, maar verwacht er eigenlijk niks van.
Comanche: Maximum Overkill heb ik kapot gespeeld…ik krijg even een nostalgie aanval, geloof ik. Uit 1992, zie ik. Damn, ik word oud.