Blizzard heeft de reservering voor namen in World of Warcraft Classic geopend voor alle spelers met een actief abonnement of speeltijd. De speler kan tot wel drie personages creëren per WoW-account.
World of Warcraft Classic komt op 27 augustus uit voor pc. Tot de lancering kunnen spelers met een actief abonnement of speeltijd hun namen alvast reserveren. Wanneer een naam is geclaimd kan de speler ook alvast een rijk kiezen voor zijn personage.
"Spelers die ervoor kiezen om in een PvP-rijk te spelen kunnen alleen personages binnen dezelfde factie maken", vermeldt Blizzard op hun website. Dit betekent dat wanneer de speler ervoor kiest om een Alliantie-personage te creëren, dat de andere personages in dit domein ook Alliantie-personages moeten zijn.
Verder is het goed om te weten dat wanneer het volledige spel is uitgebracht, spelers tot tien personages kunnen creëren in één specifiek rijk en maximaal vijftig in alle rijken bij elkaar. Personages die zijn gecreëerd tijdens de bèta en stress-tests zullen niet beschikbaar zijn. Om een personage te kunnen creëren moet de gameclient wel eerst gedownload worden.
Stress test was echt een hell, heeft gewoon 2 uur geduurd voordat ik kon inloggen. Ik was al optijd ingelogd om 3 chars te reserveren met naam, maar was evengoed drama. Ben benieuwd of het tijdens release een beetje speelbaar gaat zijn. Moet wel zeggen dat het met de nieuwe engine echt prettig spelen is. Met een GTX 1070TI haal ik makkelijk de 240fps tijdens het lvlen. Alleen in grote steden wil die nog wel eens droppen naar 100fps. Heb 3 dagen vrij gepakt om meteen te kunnen knallen met de release ;D
@Butterbox
Hardware upgrade aan Blizzards zijde e.d. zal wel van toepassing zijn maar een que zal niet te ontwijken zijn door de giga hype.
Ja, het zal speelbaar zijn, maar dit heeft echt wel een paar dagen nodig tot mensen een beetje ”scatteren” uit de begin zones, tevens zal spelersaantal in het begin hard afnemen omdat niet-Vanilla spelers niet verwachten dat het allemaal zo moeilijk/anders zou zijn.
@Butterbox Ik had nergens last van. was binnen 10 minuten binnen. was alleen erg druk dus je moest een beetje campen.
@Butterbox niet klagen, het echte wow classic daar was 2uur niks bij, mijn instalatie duurde al zowat 24uur toen 😛 En dan nog niks gezegd over het inloggen 🙂
Zou wel de link nog even aanpassen. de link wijst nu naar en-us en krijg je alleen de noord amerikaanse serverlijst te zien. De en-gb laat wel de europese zien https://worldofwarcraft.com/en-gb/news/23086691#comments
alliantie en rijk, hoe klinkt horde dan in het Nederlands 😀
@xXDannyNLXx lol, hier heeft iemand het artikel door Google Translate gegooid. De Engels termen horen echt bij WoW en zijn voor alle gamers wel herkenbaar.
@garciagarcia om de artikelen voor iedereen goed leesbaar te houden vertalen wij zoveel mogelijk terug naar het Nederlands, gezien dit een Nederlandse site is, hiervoor gebruik ik zeker geen google translate.
Vraag me af hoe lang dit leuk blijft.