3D Realms-shooter Ion Maiden heet nu Ion Fury
PU.nl
Nieuws

3D Realms-shooter Ion Maiden heet nu Ion Fury

De nieuwe shooter van 3D Realms en Voidpoint heet niet meer Ion Maiden, maar Ion Fury.

De ontwikkelaar werd voor de rechter gesleept door de band Iron Maiden, die vond dat de titel van de game teveel op hun bandnaam leek. 3D Realms heeft de naam van het spel inmiddels veranderd.

Naast een nieuwe trailer laat 3D Realms nu ook weten dat de shooter op 15 augustus op pc uitkomt. Het spel was al geruime tijd in Early Access beschikbaar. Gamers besturen Shelly 'Bombshell' Harrison, een expert in het verwijderen van bommen die probeert een slechte dokter en zijn cult op te ruimen.

De game is hevig geïnspireerd door shooters uit de jaren 90, niet in de laatste plaats door het gebruik van de Build Engine, waar ook games als Shadow Warrior en Duke Nukem 3D op draaiden.

10 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Turambar
12 juli 2019 - 14:29

Dit soort antieke graphics… en dan geen DUKE??

obi-twan kenobi
12 juli 2019 - 11:00

Als grote fan van duke nukem 3d is dit echt een aangename verrassing (had nog niet eerder van de game gehoord). Ik wil dit eigenlijk nog liever spelen dan de andere releases van dit jaar 🙂

Wiepie
12 juli 2019 - 11:08
Antwoord aan  obi-twan kenobi

@obi-twan kenobi Ken je Amid Evil? Ook net uit. Doet erg denken aan Doom en Heretic. Aanrader!

xtclunatic
12 juli 2019 - 12:09
Antwoord aan  Wiepie

@Wiepie
Ben begonnen aan Amid Evil, idd een aanrader als je van dat soort games houdt.
Ik zou graag een remake van de eerste Hexen willen zien, maar dat zal wel nooit gebeuren xD

obi-twan kenobi
12 juli 2019 - 13:18
Antwoord aan  Wiepie

@Wiepie nee, kende ik nog niet. Bedankt voor de tip!

DevTrunks
12 juli 2019 - 10:44

Ik las drie keer IRON voordat ik doorhad dat het ION stond. Ik begrijp de klacht van de band wel :p.

Wiepie
12 juli 2019 - 10:57
Antwoord aan  DevTrunks

Ik vind het eigenlijk een beetje gezeur, alsof er niet meer product namen zijn die erg op elkaar lijken. Iron Maiden zou hier echt geen plaat minder door verkopen hoor.

Maar goed.. Iron Fury klinkt ook lekker, ziet het er verder fantastisch uit en speelt, het gedeelte wat al te spelen was, heerlijk.

Sander999
12 juli 2019 - 11:16
Antwoord aan  Wiepie

@Wiepie
Misschien geen plaat minder (maar misschien ook wel trouwens) maar het wat dommere volk zou makkelijk kunnen denken dat Iron Maiden er iets mee te maken heeft en dat willen ze (terecht) niet.

Gewoon een kwestie van je merk beschermen, en terecht.

rvdno
12 juli 2019 - 13:21
Antwoord aan  DevTrunks

@DevTrunks

haha.. same

Wiepie
12 juli 2019 - 09:42

Yes! Nog meer om naar uit te kijken!
’90s shooters blijven (voor mij) toch het leukst.