John Romero-game Empire of Sin onthult, komt ook naar Switch
PU.nl
Nieuws

John Romero-game Empire of Sin onthult, komt ook naar Switch

Romero Games werkt aan de nieuwe game Empire of Sin, zo werd in de Nintendo Direct vanavond onthuld.

De game komt in de lente van 2020 naar Switch, PlayStation 4, Xbox One en pc. Romero Games is de studio van legendarische Doom-ontwikkelaar John Romero. Het was al even bekend dat hij aan een nieuw spel werkte, maar nu is het spel onthuld. Empire of Sin wordt uitgegeven door Paradox Interactive.

Empire of Sin is een strategiegame die zich in het Chicago ten tijde van de drooglegging vorige eeuw afspeelt. Spelers bouwen hun eigen criminele organisatie op als één van de veertien beschikbare bazen en proberen zo de georganiseerde misdaad te leiden.

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
gimbal2
12 juni 2019 - 09:12

Ik ben best wel blij dat het niet een FPS is; ik was even bang toen het filmpje begon en ik kogels zag liggen.

Dit kan nog een serieus leuke game worden. Ik heb wel weer trek in een goede strategy game met een lekker alternatief thema.

rohirrimdwarf
11 juni 2019 - 22:52

Beste nieuwe game op E3!!