Square Enix heeft een nieuw deel aangekondigd in de Octopath Traveler-reeks genaamd Octopath Traveler: Champions of the Continent.
Het verhaal van Champions of the Continent speelt zich enkele jaren voor Octopath Traveler af en bevat diverse personages uit het eerste deel. Ook is het werelddeel Osterra nog steeds onderdeel van het verhaal.
Het vechtsysteem in Champions of the Continent is nagenoeg hetzelfde als in het eerste deel. Wel is het nu mogelijk om met maximaal acht personages het gevecht aan te gaan. Square Enix heeft daarnaast bekendgemaakt dat er na verloop van tijd meer personages en verhalende content aan het spel zal worden toegevoegd.
Het spel wordt volledig gratis en zal in-game aankopen bevatten. Champions of the Contintent komt vooralsnog alleen uit op iOS en Android in Japan. Wanneer het spel in het westen uitkomt is niet bekend. Bekijk de trailer van Octopath Traveler: Champions of the Continent hieronder.
Ik heb goede dingen gehoord over octopath traveler en dit lijkt me dan ook wel geinig om een keer te proberen maar dan loop ik tegen het probleem aan dat het een mobile game is en die altijd kut zijn en de besturing ook gewoon kut is en daarnaast vol zit met mxt
Voor mij hoeft een freemium mobile versie niet. Deze sla ik over.
Ben benieuwd of ‘ie net zo goed wordt als Octodad: Dadliest Catch. Dat is toch wel mijn favoriet van deze serie.
@Baukereg 😅 denk beter als ik de trailer bekijk 😜
Heb me met octopath traveler, en nog steeds eigenlijk, meer dan prima vermaakt. Zou zonde zijn als deze game gezien het succes niet naar het westen zou komen.