Uitdagende indiegame Blue Fire verschijnt op 4 februari
PU.nl
Reviews

Uitdagende indiegame Blue Fire verschijnt op 4 februari

De nieuwe game van ROBI Studios verschijnt 4 februari en heet Blue Fire.

Dat maakt de ontwikkelaar bekend in een

. Blue Fire speelt zich af in het koninkrijk van Penumbra. Spelers dienen dit geheimzinnige gebied volledig uit te kammen door allerlei obstakel te overwinnen.

Blue Fire is een snelle 3D platformer dat games als Hollow Knight en Mario als inspiratiebron heeft gebruikt. Volgens de beschrijving van de game neem je het in Blue Fire op tegen sterke vijanden en bevat de game een goede leercurve.

Blue Fire verschijnt 4 februari voor PC en Nintendo Switch.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Jullelica
15 januari 2021 - 04:07

🍓 Tienеrmеisjes houdеn van harde sеks – [url]http://photo2265313.e17.club[/url]

clandestine666
14 januari 2021 - 19:54

Mijn interesse is gewekt! Doet me erg denken aan een soort duistere The Wind Waker. Benieuwd hoe dit gaat uitpakken, samen met een Immortals FR eindelijk meer Zelda-achtige dingen voor de Switch!

WvA
15 januari 2021 - 11:04
Antwoord aan  clandestine666

@clandestine666 Die vibe kreeg ik inderdaad ook! Hoop dat de gameplay wel een beetje interessant is, want als je kijkt naar de moves in de trailer lijkt het vooral op spring, dodge, en 1 attack.