Cyberpunk 2077 pre-loaden op pc kan vanaf 7 december
PU.nl
Nieuws

Cyberpunk 2077 pre-loaden op pc kan vanaf 7 december

Mensen die een digitale versie van Cyberpunk 2077 hebben gereserveerd, kunnen vanaf 7 december de game pre-loaden.

Wanneer de game via GOG.com is besteld, kan dat op 7 december vanaf 12 uur 's middags Nederlandse tijd. Via Steam en de Epic Games Store kan het vanaf 17:00 uur.

Op Xbox-consoles is het sinds gisteren mogelijk om de game alvast te installeren, en op PlayStation-consoles kan het volgens CD Projekt Red vanaf twee dagen voor de releasedatum op 10 december.

De game kan op pc en Google Stadia op 10 december vanaf 1 uur 's nachts Nederlandse tijd gespeeld worden. Op consoles kan het speelplezier precies om middernacht beginnen.

Cyberpunk 2077 komt op 10 december uit voor pc, Stadia, PlayStation 4 en Xbox One, maar is via backward compatibility ook speelbaar op PlayStation 5 en Xbox Series X en Series S. In 2021 moet een next-gen update uitkomen.

8 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
calivaty
07 december 2020 - 11:15

@gamer.nl. Ik lees dat veel sites nog geen reviewcopy hebben gehad. Kunnen/mogen jullie iets zeggen wanneer we de review van gamer.nl mogen verwachten?

Keesje_NLNL
04 december 2020 - 23:59

Hoe zit het nou met die next-gen update, die komt er ook voor de pc? Of is de toevoeging van Ray-tracing dé next-gen update en wordt die Ray-tracing pas toegevoegd in de next-gen update?

Aquemini
04 december 2020 - 15:59

Cool, altijd wel handig als je hem alvast van te voren kan installeren.

denver (gebruiker is geblokkeerd)
04 december 2020 - 12:03

Deze gebruiker is verwijderd

CoMPegasus
04 december 2020 - 13:42

@denver haha overal glasvezel? In mei was nog maar 40% aangesloten van de Nederlandse huishoudens. En ik verwacht niet dat er dit jaar veel is bij gekomen.
En pre-loaden is wel fijn als je hele dagen werkt. Dan kan je hem fijn downloaden en op releasedag spelen. In de ochtend pre-loaden is lastig voor mij vanwege twee kinderen die naar school moeten. Dus voor genoeg mensen is het boeiend genoeg.

Zut
04 december 2020 - 15:11

@denver Glasvezel is inderdaad nog lang niet overal 😉 Heb een tijd ook in t centrum gewoond van een grote stad en daar kwam je met alle moeite vd wereld niet boven de 5mb/s download uit, plus de nodige storingen door de vele signalen overal. Als je dan op release dag een game wilt spelen en vervolgens eerst nog 100+ gb moet downloaden ben je echt een hoop uur kwijt al voor je kan spelen.

Razgriz
04 december 2020 - 17:12

@denver Er ligt glasvezel in de straat maar het is gewoon koper richting mijn huurwoning. 4MB/s als ik geluk heb. Kom maar op met die pre-load

tremere
07 december 2020 - 13:18

@denver nou met mijn internetsnelheid is het preloaden echt een zege. Als ik hem vanavond aanzet hoop ik hem op 11 december te kunnen spelen (uitgaande van een day 1 patch).