Nintendo heeft een lijst uitgebracht met de 21 meest gespeelde games van 2018 op de Nintendo Switch. De lijst wordt gedomineerd door de gratis battle royale game Fortnite. Dit meldt Nintendo op de nieuwssectie van de hybride console.
De koppositie van Fortnite is met name opvallend doordat de game in juni 2018 uitkwam voor de console. Ondanks de relatief late lanceringsdatum heeft de populaire game alsnog de grootste hoeveelheid aan speeltijd weten te bemachtigen. Na Fortnite wordt de lijst aangevuld door andere grote titels, zoals The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey en Splatoon 2.

Hieronder volgen de 21 meest gespeelde games op de Switch van 2018;
1. Fortnite
2. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
3. Super Mario Odyssey
4. Splatoon 2
5. Mario Kart 8 Deluxe
6. FIFA 19
7. Minecraft
8. Pokemon: Let’s Go, Pikachu
9. Pokemon: Let’s Go, Eevee
10. Xenoblade Chronicles 2
11. The Elder Scrolls V: Skyrim
12. Rocket League
13. Mario + Rabbids: Kingdom Battle
14. Pokemon Quest
15. Stardew Valley
16. Dragon Ball Xenoverse 2
17. Octopath Traveler
18. Super Smash Bros. Ultimate
19. Paladins
20. Super Mario Party
21. Mario Tennis Aces
Vrij logisch, een f2p game die – ondanks dat hij niet voor mij bestemd is – momenteel immens populair is en als een van de weinige (of enigste) game geen Switch Online abonnement vereist. Dit kan niet anders dan de meest gespeelde/gedownloade game zijn op welk medium dan ook. FIFA 19 mag in het artikel over Sony’s meest gedownloade games bovenaan staan, maar het lijkt waarschijnlijk dat Fortnite bovenaan had gestaan als f2p in het lijstje was opgenomen.
@timtim96 Paladins (soort Overwatch) kun je ook zonder Switch Online spelen. Verrassend goeie game!
Wat deze lijst bijzonder maakt, is dat het een NIET Nintendo product is wat op nummer 1 staat.
Mooie plaats voor Fifa 19
Natuurlijk ook pas in september uitgekomen.
Mario tennis Ace is waarschijnlijk niet het succes wat gehoopt was.
Top apparaat die Switch, komen zat spellen op uit, en met een ps4 of Xbox of pc ernaast heb je toch geen tijd genoeg om alles te spelen wat je wil. Snap dat als je alleen een Switch heb dat het dan misschien wat tegen kan vallen maar er komen evengoed zat leuke games uit op dat ding. En denk dat de meeste mensen de Switch erbij hebben naast hun ps4(o.i.d) dus keuze genoeg denk ik.
Ik vind lijstje best toffe games hebben.. ik heb me switch sinds smash bros(heerlijke game) heb mario oddesey en zelda ook met erg veel plezier gespeeld.. en zo zijn er nog wel een paar games die ik nog wil spelen.. ik ben erg tevreden met deze console!
Ja duuhhhhhhhhh
Ten eerste….(ik baal dat ik em heb hoor)
Heb echt alles van Nintendo….maar afgelopen jaar ben ik maar overgestapt…
Wat een kut ding zeg
Alleen maar ouwe shit wat er op komt
Mr. Myagi mag wel dood zijn….maar sjesus….enige wat er vernieuwend is …is dat ding zelf…verder is het gewoon ruk
En dan de spellen
Zelfs mijn dochter is erop uitgekeken…zit op haar tel te spelen
maar goed je hebt altijd van die malloten die het blijven verdedigen
Nintendo…heeft echt zijn beste tijd gehad
@wolfmannetje
Wat maak jij je een makkelijk doelwit zeg.
En wie is hier een malloot als je een mening van andere afdoet als malloot.
Weet je wie zijn beste tijd heeft gehad. Jij.
En niks anders.
Oh ja jij zult de games misschien niet leuk vinden, maar als iemand anders dat wel vind is die niet meteen malloot.
Geeft al aan dat de grootste malloten degene zijn die enkel anderen beoordelen en niet naar zichzelf kijken.
En vooral niet even nadenken om wat respectvoller te zijn naar andere meningen
Maar ja malloten als jij zullen dat nooit snappen denk ik. Die vinden dat hun mening de enige meningen mogen zijn.
Succes met je zielige leventje en ga maar lekker met je dochtertje Candy Crush spelen.
(Sarcasme aan)Want jou dochter is blijkbaar de afspiegeling van hoe een goede gamer moet zijn die alle andere meningen over de hele wereld ongedaan maken.
Als zij het niet leuk vind dan mag niemand het leuk vinden. Toch. Het zou toch heel zielig zijn als ik een game wel leuk vind die zij niet leuk vind. En ik wil jou dochtertje toch niet laten huilen omdat ik een andere mening heb. (Sarcasme uit).
@watashi wa maurice desu. Nou nou, hij verwoordt het allemaal misschien niet zo handig, maar jij kan er ook wat van. Iets met een pot en een ketel.
Ik herken wel wat hij zegt, bij ons wordt de Switch ook vooral gebruikt voor Fortnite en verder niets.
Mario (nog) niet helemaal uitgespeeld, maar verder is er voor mij niet heel veel interessants vanuit Nintendo gekomen vind ik.
@watashi wa maurice desu. over “malloten die het blijven verdedigen” , dat punt heb je net wel bewezen, ja. :like: