Microsoft heeft een nieuwe draadloze Xbox-headset onthuld.
De headset werkt op Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S en pc en moet op 16 maart verschijnen. De headset gaat 100 dollar kosten – een prijs in euro's is nog niet aangekondigd.
De Xbox Wireless Headset ondersteunt Dolby Atmos, Windows Sonic en DTs Headphone X en bevat ook custom hardware om meer ruimtelijk geluid te creëren, zonder dat het de CPU van de console in kwestie belast.
Volgens Microsoft moet de headset goed geluid opleveren in allerlei soorten ruimtes en is het product ook geschikt voor audiochat. De gevoelige microfoon moet weinig achtergrondgeluiden oppakken.
De batterijduur van de headset zou zo'n vijftien uur zijn. Het kost ongeveer drie uur om de headset volledig op te laden. Na een halfuur opladen kan de headset al zo'n vier uur mee. Meer informatie is op de website van Microsoft te lezen.
Fuck, heb echt lopen zoeken naar een betaalbare headset die zowel bluetooth als Xbox Wireless doet. Heb uiteindelijk gekozen om dan maar geen Xbox Wireless te hebben en een bluetooth only te kopen (om tijdens werk muziek te luisteren en bellen enzo) en die keren dat ik dan xbox het maar via een kabeltje moet lopen.
Als ze 2 weken eerder waren geweest had ik deze gekocht :(.
Prijs valt me erg mee; en atmos ondersteuning wat awesome is.. nu vraag ik mij alleen af; en hoeverre .. want het lijkt in eerste instantie een stereo headset met 2 speakers. Ofwel virtuele atmos dan denk ik toch? Nu weet ik dat ze daar tegenwoordig ook al echt ver mee zijn. Maar ben erg benieuwd naar de reviews; zeer geïnteresseerd in ieder geval.
De headset gaat in euro’s gewoon 99,99 kosten.
Te vinden op de Microsoft store.
Lijkt wel erg veel op dat ding van Razer, deze is ook een stuk goedkoper.