Sony Interactive Entertainment heeft in Japan vijf nieuwe handelsmerken vastgelegd voor PS6, <a PS7, <a PS8, <a PS9en <a PS10, eventuele toekomstige PlayStation-consoles.
Sony heeft voorheen ook de handelsmerken vroegtijdig vastgelegd, zo is de naam PS5 al in 2006 door Sony geclaimd. Hoewel het geen verrassing zou zijn als Sony de huidige lijn doorzet en over een aantal jaar met een PlayStation 6 komt, betekent dit niet uiteraard niet dat deze daadwerkelijk het daglicht gaat zien.
Eerder deze maand is de naam voor de PlayStation 5 officieel bevestigd. Tevens werd bekendgemaakt dat de release gepland staat voor eind 2020 en zijn er details over de nieuwe controller gedeeld.
Wil jij weten wat er verder allemaal bekend is over de PlayStation 5? Klik dan hier voor een overzicht van alle geruchten en feiten rondom de nieuwe console.
Op een of andere manier heb ik het gevoel dat de PS6 er nog wel gaat komen. Zij het dan met een uitgebreide streaming functie. Ik denk dat ’t ook afhankelijk is hoe ‘Google Stadia’ ’t zal gaan doen. Die zal ons leren of de wereld klaar is voor streaming wat gaming betreft. 🙂
Als we uitgaan van gemiddeld 5 jaar per console. Volgend jaar de ps5, dan ben ik bijna 40. Dus tegen de ps10 zijn we 25 jaar verder, dan ben ik bijna 65. Da’s nog niet direct bejaardenhuis, maar wel pensioen. En dat is als alle consoles 5 jaar doen. De ps3 deed er veel meer.
@darkmanwls De PS3 doet het bij mij nog steeds 😉
@SuperDre Ja maar dat bedoel ik niet. Ik heb t over de periode dat een consle de “main” console is voor sony.
Kan ik de ps10 preorderen vanuit het bejaardentehuis denk!
Tja, je kunt zeggen wat je wil, maar Sony heeft wel de meest heldere, overzichtelijke naamgeving voor haar consolereeks. Je weet zo ook als buitenstaander altijd precies welke console de nieuwste is.
Daar kunnen veel andere reeksen en series nog eens een voorbeeld aan nemen.
@Robert-Frans daar kunnen veel merken inderdaad nog van leren.
Kuch. Iphone 11 Pro Max