Doom Eternal-componist toont hoe hij de soundtrack maakt
PU.nl
Nieuws

Doom Eternal-componist toont hoe hij de soundtrack maakt

Componist Mick Gordon heeft in een livestream getoond hoe hij de muziek van Doom Eternal heeft gemaakt.

Tijdens de meer dan twee uur durende livestream legde Gordon uit hoe hij de muziek heeft opgenomen en welke keuzes hij heeft gemaakt voor de soundtrack van dit vervolg. De livestream is hieronder terug te zien.

Bethesda werkt overigens nog aan een release van de Doom Eternal-soundtrack. Die moet dus nog uitkomen. De soundtrack van Doom uit 2016 is wel terug te luisteren op Spotify.

Doom Eternal is sinds gisteren verkrijgbaar op pc, PlayStation 4 en Xbox One. Gamer.nl-redacteur Ron Vorstermans gaf de game een 9 en schreef: "Doom Eternal is een van de beste singleplayershooters van deze generatie – een moderne klassieker die je met heel veel plezier opnieuw wilt spelen."

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
RonnyVman
22 maart 2020 - 00:06

Een van de beste soundtracks ooit gemaakt.

tyberium
23 maart 2020 - 08:33
Antwoord aan  RonnyVman

@Aldodilly…. als je van het genre mooi vind. Voor mij is het bijv. de RDR2 soundtrack.