De Xbox Series X verschijnt op 10 november wereldwijd en kost 499 euro. Dat laat Microsoft weten.
Vanaf 22 september is de Xbox Series X te bestellen. Daarbij kunnen volgend jaar 12 nieuwe landen gebruikmaken van Xbox All Access, Microsofts maandelijkse betaaldienst. De Series X kost dan 24,99 dollar per maand. Xbox All-Access is nog niet aangekondigd voor Nederland.
Gisteren onthulde Microsoft een goedkopere variant van de Xbox Series X, de Series S. Die console kost 299 euro, ondersteunt next-gen features als een SSD en ray-tracing en is ongeveer zestig procent kleiner dan de duurdere console.
Maar games?
@Pascal08 Alle huidige one+360 spellen werken gewoon 🙂 Alleen sneller
Morgen PS 5 €400
De kaarten van MS liggen iig op tafel.
Over de prijzen hoor je mij niet klagen.
Ik wacht met een eventuele aankoop tot bekend is wat de launch line up gaat zijn.
Ik twijfel nog tussen een nieuwe game pc bouwen en een Series X kopen.
@niqomipa Correct, het is iets goedkoper uit dan loshalen. Je betaald 35 dollar over 24 maanden en daarbij krijg je de Series X en 24 maanden gamepass ultimate. 500 + 24*15 = 860 dollar versus 24*35 = 840. Met andere woorden, je bespaart 20 euro als je op afkoping betaald, maar dan ga je er wel vanuit dat je 24 maanden Gamepass ultimate zou halen in het normale geval.
@markiewong betaal 99 euro voor ultimate 12 maanden en denk dat als je de console of een controller koopt zit er ook b
Nog wel een vaucher bij voor een paar maanden. Denk los kan je veel goedkoper uitzijn.
@markiewong let wel, dat je de ultimate pass goedkoper is als je voor langere tijd in 1x doet, dus volgensmij is het dan als je in 1x 24 maanden doet nog wat goedkoper. Maar geloof wel dat die per maand betalen is dat als er binnen 24 maanden een nog beter model uit komt je dan de huidige kunt terugsturen en die nieuwerebkrijgt.
@SuperDre ik heb gold redelijk goedkoop geüpgrade naar 3 jaar vooruit en toen dat abonnement voor €1,- overgezet naar gamepass ultimate. Zo heb ik ultimate voor de prijs van gold + €1,- .
Dat is dus mega cheap, let wel ; dit kan je maar 1x doen en tot 3 jaar
@SuperDre Maar geloof wel dat die per maand betalen is dat als er binnen 24 maanden een nog beter model uit komt je dan de huidige kunt terugsturen en die nieuwerebkrijgt. Dit klopt maar dat was als je een one x kocht kon je deze op launch inruilen voor de series x.
@SuperDre @hulstpower
Moet je nagaan, maar in de meest slechte situatie kun je alsnog geld besparen. Tis natuurlijk ook een slimme manier vanuit Microsoft om de mensen die op afkoop willen betalen gamepass ultimate mee aan te smeren voor de volle mep.
@niqomipa het is koop je sluit contract voor 24 maanden met de diensten er bij. En na die tijd is console voor jou en ben je niks meer verplicht te betalen. Ze deden dit ook al met one x en die kan je in Amerika overzetten naar de series x.
Beide designs van de Xbox series zijn zo gruwelijk vet! De X is een grote, strakke toren en de S ziet er ook gewoon heel strak uit (jammer van de kleur wit). Hierdoor zou ik bijna een Xbox kopen, maar ik vrees dat ik meer de PS exclusives wil gaan spelen.
Ik vind de prijs voor zowel de X als de S zeer netjes. Maar wat was nou het verschil tussen de twee? De S is discloos en heeft iets mindere hardware geloof ik?
Nogmaals ik denk dat ik voor de PS5 ga, maar door de prijs ben ik ook wel geneigd een Series S te kopen om ook de XBox exclusives te kunnen spelen en te genieten van de vaak genoemde battle pass.
@garciagarcia S heeft inderdaad geen disc drive, al je game aankopen moeten dus door de Microsoft Store. Ook is de GPU flink zwakker, zit er minder RAM in en is de SSD slechts 512GB.
@poklaan De console heeft acht cores geklokt op 3,6GHz en 10GB gddr6. De gpu heeft een rekenkracht van 4 teraflops. Ook ondersteunt de Series S de 1TB-ssd-uitbreiding die Seagate uitbrengt.
@poklaan thanks voor je reactie.
Nice!! Dat is een prima bedrag. Day 1 series X!!
@niqomipa Voor die 35 heb jij ook een Xbox Series X erbij he. Gamepass Ultimate is los 13 euro per maand.
Gears tactics launch title
https://twitter.com/GearsofWar/status/1303688846484275209
PS5 450 euro?
@kr1z denk eerder 50 euro duurder
@kr1z dacht ik misschien ook dan discless 400 misschien.
Kunnen we nou al pre-orderen 💰💰
Oww lees net 22 september 😂
Wauw mensen, dit is wel ff nice hoor. Je krijgt dus vanaf november ook gratis EA play in je game pass abonnement. Fifa, battlefield, star wars, al die games zitten er dan ook gewoon bij. Btw, de 25 euro per maand is voor de series s en 35 voor de x. Plus, nederland zit nog niet bij de landen waar all access mogelijk is dus t wordt gewoon kopen! Tenzij je t via een ander land fixt? Dunno if that works..
@Improv ik heb geen ervaring met ea play maar staat daar ook fifa 21 bij release op ?
@Roy36NL na release paar maanden fifa 20 kwam dacht ik ergens in januari of zo dit jaar er op
En misschien wel net zo groot nieuws: “What’s more, starting this holiday Xbox Game Pass Ultimate and Xbox Game Pass for PC members get an EA Play membership at no additional cost.”
@Richardk83 ja zag al video er op YouTube van en dan loopt me ea play precies af komt mooi uit.
@Richardk83 Damnnn .. dat is toch een aardige boost op een nu al fantastische deal.. Ben ik even blij dat ik nog 2,5 jaar ultimate heb staan.