Update: Zelda: Breath of the Wild 2-info komt uit oud gametijdschrift
PU.nl
Nieuws

Update: Zelda: Breath of the Wild 2-info komt uit oud gametijdschrift

De informatie die eerder dit weekend op internet verscheen over het vervolg op The Legend of Zelda: Breath of the Wild, blijkt uit een oud nummer van een gametijdschrift te komen.

Het gaat om een gids van GamesRadar+, waarin diverse Switch-games die mogelijk in 2019 en 2020 uitkwamen werden besproken. Eerder dit weekend werd op internet geclaimd dat de info uit een flyer van Nintendo zelf kwam.

De tekst in het magazine leest als volgt: "Eindelijk keren Link en Zelda terug in het langverwachte vervolg op de onvergetelijke actie-adventure The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Producent Eiji Aonuma belooft ditmaal een duisterder avontuur. Diep in de grotten onder Hyrule Castle ontwaakt een nieuwe krachtige dreiging. Kunnen onze heldhaftige helden het koninkrijk wederom redden?"

Omdat de info uit een gamemagazine blijkt te komen waar men evenveel info heeft over de game als de rest van de wereld, zegt bovenstaande informatie niets over de potentiële locaties van de game of de mogelijke duistere sfeer.

Het is nog niet bekend wanneer het vervolg op The Legend of Zelda: Breath of the Wild uit moet komen. Het spel is aangekondigd voor de Nintendo Switch.

14 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
messtranor (gebruiker is geblokkeerd)
07 februari 2021 - 00:16

Deze gebruiker is verwijderd

Ollongren
07 februari 2021 - 00:55

@Messtranor ik vond het wel prettig, had er een miljoenmiljard in mn rugzak.

crimsondeon
07 februari 2021 - 10:33

@Messtranor dat is ook de reden dat ik was afgehaakt met het spel.
Bossen battle, en plop daar ging mijn master slordig…moest hij weer opladen , en de rest brak om de haverklap. Mooi spel, maar dat was echt ruk

Perfection
08 februari 2021 - 09:36

@Messtranor Zo blij met de switch mod waarbij wapens niet meer stuk kunnen. Maakt de game zoveel relaxter!

Ollongren
06 februari 2021 - 16:59

Kan niet wachten om die grotten te verkennen. šŸ˜

clandestine666
06 februari 2021 - 18:17
Antwoord aan  Ollongren

@Ollongren Dat was nou net wat er miste aan BotW… Grotten!

Ollongren
06 februari 2021 - 19:02
Antwoord aan  clandestine666

@clandestine666 hopelijk zijn ze niet oppervlakkig. En met klassieke zelda thema’s…water, hitte, binnenkant van een vis etc.

Fpsbig
06 februari 2021 - 20:37
Antwoord aan  Ollongren

@Ollongren treed binnen in de vochtige grotten van Zelda.

Ollongren
06 februari 2021 - 21:45
Antwoord aan  Fpsbig

@Fpsbig ik kom.

clandestine666
06 februari 2021 - 14:39

Erg veel zin in!! Een soort van moderne Majora’s Mask met een duister thema en deels dezelfde assets als het origineel? Hyped!

hulstpower
06 februari 2021 - 12:32

Hopelijk komt ie dit jaar uit want heb wel weer zin in een nieuwe adventure met link.

Gamegod
06 februari 2021 - 15:47
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower
The legend of Zelda bestaat als serie 35 jaar dit jaar.
Nintendo kennende zullen ze hun best doen om het dit jaar uit te laten komen.

Lukt dat niet vanwege wat voor redenen dan verwacht ik op z’n minst een of andere remake dit jaar.

inkmasteryPS4
06 februari 2021 - 15:57
Antwoord aan  Gamegod

@Gamegod Ocarina en Majoras mask versie wellicht naar de switch in een collection zoals dat op de GameCube was.. zou cool zijn!

hulstpower
07 februari 2021 - 13:16
Antwoord aan  Gamegod

@Gamegod ik zie graag wii versie deze heb ik alleen niet gespeeld had me wii verkocht voordat ie uit was. Maar ik ga er vanuit dat ie dit jaar komt plus een remake of HD collection zoals je zegt.