De jetskiracer Wave Race 64 verschijnt aanstaande vrijdag op Nintendo Switch Online.
Dat heeft Nintendo aangekondigd. Het spel wordt speelbaar via de Nintendo 64-app, die Switch-eigenaren met een Nintendo Switch Online-abonnement én uitbreidingspas kunnen downloaden.
Wave Race 64 kwam oorspronkelijk in 1997 uit in Europa. De Nintendo 64-game werd geprezen om de realistische waterphysics, waardoor spelers echt het gevoel hebben met een jetski op het water te deinen. Op hogere moeilijkheidsgraden wordt de zee zelfs ruwer, met hogere golven, wat weer invloed heeft op de besturing van de jetski.
Wave Race 64 is eigenlijk een vervolg op een minder bekende Game Boy-game. Op GameCube verscheen het derde en tot nu toe laatste deel in de reeks, Wave Race: Blue Storm.
Ik denk niet dat ik mijn Nintendo Switch Online abonnement nog ga verlengen. De Switch zelf is een heerlijk apparaat maar ik heb amper maar gebruik gemaakt van de service. Alleen heel even voor AC.
Deze gebruiker is verwijderd
Zo veel uur in deze game zitten :D. Hier heb ik wel weer zin in