Oekraïense Frogwares laat fans op artilleriegranaat schrijven ‘voor onze ongenodigde gasten’
PU.nl
Nieuws

Oekraïense Frogwares laat fans op artilleriegranaat schrijven ‘voor onze ongenodigde gasten’

Om de fondsenwerving voor Sherlock Holmes: The Awakened te promoten, belooft de Oekraïense ontwikkelaar om een huls met daarop berichten van Frogwares-fans te laten afschieten richting de Russen.

Het doel van de Kickstarter-campagne van Sherlock Holmes: The Awakened is al bereikt, inclusief alle ‘stretch goals’, maar ontwikkelaar Frogwares start alsnog een ludieke actie voor het binnenhalen van extra geld. Alles wat extra binnenkomt wordt gebruikt om de veiligheid van de Oekraïense studio en zijn werknemers te waarborgen en hun toekomst veilig te stellen, meldt Frogwares.

Frogwares werkt samen met een bataljon van het Oekraïense leger, het 24th Separate Assault Battalion, waar “een groep fans van de studio” in vecht tegen de invasie van de Russen. Door onderstaande tweet te retweeten kunnen fans van Frogwares een bericht op een 152mm Howitzer-huls laten zetten, die vervolgens ingezet zal worden “tegen onze ongenodigde gasten”, aldus de militairen.

“Wil je jouw persoonlijke boodschap op een artilleriegranaat laten zetten, en tegelijkertijd onze vrienden bij Frogwares helpen, doe dan alsjeblieft mee”, zegt een van de militairen in onderstaande video. “We kijken ernaar uit om deze speciale boodschap naar onze ongenodigde gasten te sturen.”

10 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
02 september 2022 - 14:16

Deze gebruiker is verwijderd

tremere
02 september 2022 - 13:08

Dat een bedrijf in een land dat wordt binnengevallen en geplunderd door een stel barbaren vind ik dit soort acties behoorlijk begrijpelijk. Het is makkelijk om vanuit een land vrij van oorlog dit smakeloos te noemen maar in de emotie begrijp ik de Oekrainers helemaal.

WitteHerder
02 september 2022 - 13:26
Antwoord aan  tremere

@tremere Dat mensen berichten op granaten en bommen schrijven is al zo oud en begrijpelijk. Echter wat ik smakeloos vindt is dat dit bedrijf er een commercieel slaatje probeert uit te slaan.

Ziminar-1
02 september 2022 - 13:38
Antwoord aan  WitteHerder

@WitteHerder Ze slaan er geen slaatje uit, van al het extra geld wordt munitie voor gekocht. Dat gaat dus niet naar de ontwikkelaar toe.
Als het mijn land binnen zou worden gevallen en ik had een bedrijf zou ik dit soort dingen ook op zeker doen. De Russen hebben daar niks te zoeken, is alleen maar voor Putin zijn ego deze oorlog.

WitteHerder
02 september 2022 - 12:50

Das knap dat ze een huls willen schieten. Die dingen blijven meestal achter… Verder vindt ik het erg smakeloos deze actie.

Voor de redactie: een Shell is geen Huls maar een granaat

h.everartz
02 september 2022 - 12:05

Dat zal de Russen leren zeg..

tremere
02 september 2022 - 13:09
Antwoord aan  h.everartz

@Ocat Het enige wat ze moeten leren is landsgrenzen te respecteren. Makkelijk zeggen dat zal ze leren, maar elke actie is er 1.

The_Stifmeister
02 september 2022 - 11:38

Smakeloos.

Baukereg
02 september 2022 - 14:17
Antwoord aan  The_Stifmeister

@The_Stifmeister Zei ze dat?

-JK-
02 september 2022 - 11:05

Hopelijk laten ze er niet perongeluk 1tje vallen