Nintendo heeft aangekondigd dat Nintendo 64- en Mega Drive-games eind oktober naar Nintendo Switch Online komen. De games zijn alleen met een nieuwe versie van het abonnement speelbaar.
N64-games die op lancering van het Switch Online-kanaal beschikbaar komen, zijn onder andere The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Star Fox 64, Super Mario 64, WinBack, Yoshi's Story en Mario Kart 64. Games die daar geschikt voor zijn, kunnen met vier personen worden gespeeld. In totaal zijn er op lancering negen N64-games beschikbaar.
Ook verschijnen er Mega Drive-games op de Nintendo Switch, waaronder Ecco the Dolphin, Sonic the Hedgehog 2, Ristar en Streets of Rage 2. Het gaat in totaal om veertien games. Hieronder zijn illustraties van alle te verschijnen spellen te zien.
Overigens werd ook gemeld dat er later meer games aan de service toegevoegd worden. Eén van de games die getoond werd, was N64-spel Banjo-Kazooie van Rare. Het is voor het eerst sinds de oorspronkelijke release dat de 3D-platformer op een Nintendo-systeem verschijnt.
Zowel de N64- als Mega Drive-games zijn onderdeel van een nieuw abonnement, waar huidige Nintendo Switch Online-leden naar kunnen upgraden. Meer details over dit abonnement, waaronder de prijs en precieze releasedatum, volgen snel.
Nintendo heeft ook replica's van de Nintendo 64- en Mega Drive-controllers getoond, die voor 49,99 euro per stuk te koop zijn voor Nintendo Switch Online-leden.


Haha djesus Nintendo gaat 50hrz PAL roms gebruiken voor europa ipv 60hrz ntsc
Goodluck met alle slowdown!
Dus als je een bestaand abonnement hebt, kan je dan gratis die overzetten naar het nieuwe of moet je bij betalen?
Ik had liever gezien dat Nintento een N64 mini maakt ipv deze dure grap
Die Ocarina of time, is dat de opgepoetste versie die we ook zagen op de 3DS?
Wat ben ik hier blij mee! Eindelijk kan ik straks Majora’s mask spelen 😉 de enige Zelda die ik nooit gespeeld heb, de N64 heb ik namelijk nooit gehad.
@Monojaxx Ga er maar vanuit dat het om de originele N64 versie gaat.
Majora’s Mask zat toch ook bij de Collectors Edition van de Windwaker voor de Gamecube?
@WvA
Geen idee? Heb the Windwaker wel grijs gespeeld, daarna ook nog eens op de WiiU in HD. Toen Majora’s mask uitkwam op de 3DS, had ik mijn 3DS net verkocht :-(. Nog eens geprobeerd te spelen met een emulator op de pc, maar dat werkte voor geen meter. Dus erg blij dat ik nu alsnog de kans krijg!
@WvA
Dat is de Zelda collectors edition. 4 games (zonder WW, alleen de demo) Zelda, Zelda 2 en OOT en Majora’s Mask.
Nooit geweten dat deze is uitgekomen?
Beschamend dit.
niet los verkrijgbaar
Een abbonement bovenop een abbonement voor titels die in sommige gevallen al 30 jaar oud zijn.. (en er is een switch genesis collectie met 50 games voor 15 euro 🙂 )
50 euro controllers die alleen werken met de online abbo ..
Titels die al 10x zijn uitgegeven op de wii, wii-u VC, DS, 3DS
Dit is greedy en uitmelken tot op het bot
en de nintendo fans… DiT iS FaNtAsTiScH!!@!
@ali3n8tor
Helemaal mee eens. Maar hey, het is Nintendo dus allemaal dikke prima.
Je zou ze eens moeten horen als Microsoft of Sony hetzelfde zou flikken…
@ali3n8tor beetje hoe disney vroeger ook werkte met hun vhs en toen dvd en toen bluray’s en ze ook vaak uit de handel haalde om vervolgens weer een nieuwe versie uit te brengen van zelfde film.
Als kind en tiener hebben ik en me zus velen uren op mario kart 64 gespeeld. Vooral de ballonnen gedeelte van genoten. Ik kan vooral niet wachten op banjo kazooie te spelen
Als je Nintendo een beetje kent weet je ook dat deze expansion pass echt niet duur gaat zijn. 20 euro per jaar voor normaal abbonement dat is letterlijk iets meer dan 1 maand xbox live of psn…. ik verwacht dat het jaarlijks met een 10tje omhoog gaat en meer niet
Nintendo zou Nintendo niet zijn als ze hier geen extra geld voor zouden vragen. Grappig dat dit toegevoegd word maar een hogere prijs niet waard voor mij.
Nu hoop ik toch wel een klein beetje op diddy Kong racing .
Wel gaaf om te zien dat er al betere games op switch online staan dan op de gehele game pass. Maar ja smaken verschillen.
Dat is natuurlijk geklets. @Roy36NL
@Roy36NL Inderdaad maar wie je het vraagt. Gamepass heeft voor mij te veel moois om allemaal aan toe te komen. Daarentegen zie ik bij switch online vooral spellen die ik al 1 of meerdere keren als heruitgave gespeeld heb. Wel topgames als je ze nog nooit gespeeld hebt.
@Roy36NL wat een uitlokking hier. Ik dacht bij mezelf meer… EINDELIJK wat betere games naar de Switch online service. Ik snap dat je gek wordt van mensen (zoals ik) die af en toe uitspreken hoe tof gamepass is, maar persoonlijk denk ik dat als je het ervaart je er wel (iets) positiever over zou denken.
De N64 games zijn bijna allemaal top, maar het blijven oude games. En ik dacht dat hier niet of nauwelijks verbeteringen aan toe gevoegd worden. Dus de versie van Banjo op de Xbox is superieur waarschijnlijk, hogere fps, resolutie(?), auto HDR en Quick resume.
Het extra werk dat MS aan oude games besteedt, is ook iets dat de rest minder of niet doet.
@ToMaX99 ik heb de gamepass al sinds Xbox one dus ik heb het ervaren. Bedoelde de opmerking ook meer met een knipoog. Super Mario World, Super Mario 64, Zelda Ocarina of time en Mario Kart. Zijn echte klassiekers. Deze oude games zijn nog wel eens leuk uit nostalgisch oogpunt naar terug te keren. En dat hoeft niet in een nieuwe resolutie of HDR.
@Roy36NL hier is een lekker hapje kleine trol.
@Roy36NL
Wat ben en blijf je toch een zielig kneusje. Als je toch op deze manier iedere keer de aandacht op jezelf moet vestigen dan ben je wel heel erg eenzaam.
@The_Stifmeister gelukkig is er altijd nog een grotere kneus die reageert
@Roy36NL En weer een totaal nutteloze reactie om de Xbox af te zeiken.
Chapeau.
@DarkraverX mijn bedoeling was eigenlijk een dikke thumbs up naar Nintendo, maar ja iedereen interpreteert het anders denk ik
Banjo Kazooie heb ik nooit gespeeld dus mss ga ik er wel voor. Sowieso hebben beide consoles wel een aantal titels die ik nog wel eens wil spelen.
@Luigi1985 Ik ben jaloers. Wat een wereldgame.
Zozo dure controllers.