Hannah Foell, de gameplayproducent van God of War Ragnarök, is nu werkzaam bij Nintendo.
Foell is nu senior manager van partnermanagement bij Nintendo Amerika. Ze zal daar werken aan het opbouwen en onderhouden van relaties met third-party ontwikkelaars en uitgevers.
"Ik kan niet wachten om met AAA-ontwikkelaars aan de slag te gaan om spannende nieuwe ervaringen in de handen van spelers te krijgen", zo schrijft ze op social media.
Foell was tussen februari 2016 en december 2022 werkzaam bij Santa Monica Studio als gameplayproducent. Daarvoor werkte ze bij Harmonix Music Systems aan Rock Band 4.
Deze gebruiker is verwijderd
”I can’t wait to get started working with AAA developers to put exciting new experiences in players hands.”
GoW geen AAA?
Dat is een mooie stap zeg!
Moord en brand! Er lopen ook mensen weg bij ontwikkelaars van Sony. Zal wel slecht gaan daar met interne strubbelingen, enzo. 😛
@Bart81
Hahaha
Ja en ze kijkt er naar uit dat ze met AAA ontwikkelaars kan gaan werken.
Dus Santa Monica is geen AAA ontwikkelaar.
Nu komen de waarheden boven water.
XD