Bayonetta 3-trailer bevat hekserij in overvloed
PU.nl
Nieuws

Bayonetta 3-trailer bevat hekserij in overvloed

Met de release in het vizier hebben Nintendo en ontwikkelaar PlatinumGames een nieuwe trailer van Bayonetta 3 onine geplaatst.

In de game komen spelers verschillende versies van Bayonetta tegen en volgens Nintendo "is de een nog fabelachtiger dan de vorige". Daarnaast kunnen spelers ook het nieuwe personage Viola besturen, een heks die nog getraind wordt. Zij stond onlangs in een eigen gameplayvideo centraal.

In Bayonetta 3 doen spelers een grote verscheidenheid aan exotische locatisch aan, van de straten van Tokio tot de bergen van China. De heks neemt het op tegen een mysterieus kwaad en gebruikt daarvoor natuurlijk haar tijdvertragende Witch Time en haar iconische geweren.

Sinds Bayonetta 2 financiert Nintendo de ontwikkeling van de spellen – daarom is het tweede deel nooit op andere platforms uitgekomen en verschijnt ook het derde deel exclusief voor Switch. De game komt op 28 oktober uit.

12 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
hulstpower
15 oktober 2022 - 08:58

Nooit de hype rond deze serie begrepen en ga het ook niet snappen. Wel benieuwd wat de verkochte aantallen worden op switch.

Akira-1
14 oktober 2022 - 16:53

Bayonetta en Zelda zijn de enige twee titels waarom ik het jammer vind dat ik geen Switch heb.
Maar daarnaast denk ik bij het zien van deze trailer wel “Wat is de Switch toch outdatet zeg. Wat ziet dit er grafisch slecht uit!”

Snoop213 (gebruiker is geblokkeerd)
15 oktober 2022 - 09:17
Antwoord aan  Akira-1

Deze gebruiker is verwijderd

Akira-1
15 oktober 2022 - 18:57

@Snoop213
Klopt ook helemaal. Gameplay is uiteraard belangrijker dan graphics.

Maar het viel me wel op.

dc_ree
14 oktober 2022 - 16:53

Heerlijk om dit te gaan spelen. Ik ga 1 en 2 nog een keer spelen en dan 3 kopen. Ik hou echt van dit soort games, dit spel speel ik wel op 65 inch tv, echt niet in handheld modus.

AgeQned
14 oktober 2022 - 14:56

Echt weer zin in een nieuwe Bayonetta avontuur. Release is gelukkig bijna zover.

Agent 4125
14 oktober 2022 - 12:42

Deel 1 gekocht, tijdje gespeeld, behoorlijk teleurgesteld. Niet te volgen chaotisch en hysterisch verhaal + onoriginele / oninteressante gameplay. Snap de hype rond deze serie niet, behalve ‘oeh wat spannend je ziet af en wat contouren van een naakte dame’.

PAVLOV (gebruiker is geblokkeerd)
14 oktober 2022 - 13:19
Antwoord aan  Agent 4125

Deze gebruiker is verwijderd

Agent 4125
14 oktober 2022 - 14:15

@racerozzy Niet al te veel, nee. Maar deze game werd vooral geprezen vanwege de geweldige gameplay, ook daarvan was ik niet bepaald onder de indruk.

-JK-
14 oktober 2022 - 09:18

Zit stiekem meer verhaal in dan ik dacht.

Kay
14 oktober 2022 - 07:58

Is dit nou echt alleen maar vechten of bevat deze games ook interessant level design?

RoyVG
14 oktober 2022 - 09:57
Antwoord aan  Kay

@Mmo-veteran Als het lijkt op de vorige twe Bayo games dan is het vooral lopen-vechten-lopen-vechten-lopen-boss met af en toe een cutscene ertussendoor. De levels zien er over het algemeen degelijk tot best goed uit, maar verwacht vooral open plekken met gangetjes ertussen. Dit klinkt negatiever dan dat het is.