Splatoon 3 verschijnt ergens deze zomer op Nintendo Switch, zo werd gisteravond tijdens de Nintendo Direct aangekondigd.
Daarbij werden er nieuwe beelden van de game getoond. Uit die beelden blijkt dat het spel een nieuwe versie van de Salmon Run-modus bevat, een coöperatieve modus.
Splatoon 3 werd begin 2021 aangekondigd. In de Splatoon-games nemen Inklings en Octolings het tegen elkaar op in schietwedstrijden. In plaats van met kogels, schieten de teams met verf. Het doel kan bijvoorbeeld zijn om arena's zoveel mogelijk in de kleur van het team te verven.
Splatoon 2 had daarnaast ook een uitgebreide singleplayercampagne. Ook Splatoon 3 heeft een campagne, genaamd ‘De terugkeer van de Mammalianen’.
Haha, ik vond de muziek wel geinig Verder ziet het er niet uit, maar buiten een korte demo van Splatoon 2 heb ik Splatoon nooit gespeeld.
Als men er t.z.t. enthousiast over is, overweeg ik het misschien wel. Qua gameplay ziet het er best grappig uit.
Pff, ik trek die muziek echt niet.
Deze gebruiker is verwijderd