Uitgebreide A Plague Tale: Requiem-presentatie te zien
PU.nl
Nieuws

Uitgebreide A Plague Tale: Requiem-presentatie te zien

Tijdens de Tribeca Games Spotlight gisteren werd uitgebreid stilgestaan bij het aankomende A Plague Tale: Requiem.

In de presentatie van ongeveer zeven minuten zijn zowel gameplayfragmenten als tussenfilmpjes te zien. Ondertussen zijn teamleden van Asobo Studio aan het woord. Zo wordt er uitgelegd hoe de ratten terugkeren in de game en hoe stealth en overleven is verbeterd ten opzichte van het eerste deel. Verder wordt er ook dieper ingegaan op motion capture en de muziek in het spel.

De eerste game, A Plague Tale: Innocence, speelt zich af in Frankrijk in het jaar 1349, wanneer het land wordt geteisterd door de Zwarte Dood. Amicia moet haar jongere broer Hugo beschermen, terwijl de twee worden achtervolgd door de Inquisitie en proberen te overleven in de meedogenloze wereld. 

In het vervolg keren Amicia en Hugo terug. A Plague Tale: Requiem komt ergens dit jaar uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc. Ook komt het spel meteen op release op Game Pass te staan. Op Nintendo Switch komt de game via cloud streaming uit.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Tyranus
12 juni 2022 - 08:44

Zeer mooi, meteen op gamepass,eerste deel was super

h.everartz
11 juni 2022 - 19:17

Yassss!!!!! hoopte ik al

TinusTussengas
11 juni 2022 - 17:48

Ik verwacht toch wel een uitgebreide presentatie morgen, inclusief releasedatum.