Cyberpunk 2077 kent grootste pc-lancering ooit
PU.nl
Nieuws

Cyberpunk 2077 kent grootste pc-lancering ooit

Cyberpunk 2077 kent de grootste lancering op pc in de geschiedenis van gaming.

CD Projekt Red heeft aangegeven dat Cyberpunk 2077 in totaal meer dan acht miljoen keer vooruitbesteld is. Maar liefst 59 procent van de pre-orders betreft de pc-versie van de game en daarmee vestigt de ontwikkelaar een nieuw record.

Omgerekend zijn er dus ruwweg 4,72 miljoen pc-exemplaren van de game vooruitbesteld. Hiermee verbrak CD Project het record van World of Warcraft: Shadowlands met een miljoen exemplaren, terwijl de game nog niet eens in de winkel lag. Alle verkopen van de eerste verkoopdag worden dus nog bij dit getal opgeteld.

Cyberpunk 2077 had meer dan een miljoen gelijktijdige Steam-spelers op de eerste dag en mocht zich daarmee ook al het meest populaire spel op de service noemen.

17 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
DarkraverX
11 december 2020 - 17:24

Cyberpunk kent grootste aantal bugs ooit. 😛

Oxymorphone
11 december 2020 - 18:07
Antwoord aan  DarkraverX

@DarkraverX En je kunt niet spelen daardoor ?

oropher
11 december 2020 - 18:10
Antwoord aan  DarkraverX

@DarkraverX Dat valt best mee volgens mij

Aquemini
11 december 2020 - 18:23
Antwoord aan  DarkraverX

@DarkraverX na ruim 6 uurtjes maar 1 bug gezien

Ontopic, meer dan verdiend deze verkopen! Meesterwerk

DarkraverX
11 december 2020 - 20:50
Antwoord aan  DarkraverX

Ik ben er zelf nog geen 1 tegengekomen, echter ik zie het alleen maar klachten regenen over bugs en GFX, dacht kop hem er ff in, was niets serieus aan. 😛

GoofyZ3
12 december 2020 - 18:26
Antwoord aan  DarkraverX

@DarkraverX hier wel, bugs dat je companion verdwijnt en je niet door kan omdat je samen in een lift moet stappen. Sigaretten die ineens gekopieerd worden en 1 gaat verder in de animatie maar de gekopieerde blijft in de lucht hangen op dezelfde plaats. Visuele effecten van een missie die blijven hangen en pas na enkele minuten verdwijnen na bijvoorbeeld een gesprek met random persoon. Schietknop bleef hangen en kon ook niet rennen, inzoomen verhelpt dit (deze bug is weg denk). Personages die hun teksten herhalen na x wacht tijd, en je dan heb je 2 gesprekken door elkaar. Soms irritant nog niet een reden geweest om te stoppen maar moet niet erger worden. Gelukkig worden er veel automatische saves gemaakt.

Oxymorphone
11 december 2020 - 17:06

Mooi spel hoor. Eindelijk eens iets wat de Raytracing goed gebruikt. Jammer dat de hardware er nog niet is om het op 4k te kunnen spelen maar op 1080p ziet het er ook prima uit! Lekker volwassen verhaal, wat een opluchting na spellen als Borderlands 3 /zucht.

LordLuc
11 december 2020 - 15:36

Ik heb een aardappel pc dus ik ga eerst de demo downloaden om te kijken of het een beetje draait.

SevenEight
11 december 2020 - 16:19
Antwoord aan  LordLuc

@LordLuc Die gaat helaas niet komen begreep ik uit een reactie op Twitter.

darkmanwls
11 december 2020 - 16:35
Antwoord aan  LordLuc

@LordLuc Demo? wat voor steen heb jij onder geleefd? Dat gebeurd nauwelijks nog, en vaak als ie al komt is ie of niet gratis, of hij komt pas veel later dan de game zelf uit.

Dr-Saint
11 december 2020 - 17:30
Antwoord aan  LordLuc

@LordLuc of speel het via Stadia. Je krijgt gratis stadia bij aankoop van Cyberpunk op stadia.

FishSt1ck
11 december 2020 - 18:46
Antwoord aan  Dr-Saint

@Dr-Saint
Dat is gewoon het model van Stadia, niet speciaal iets van Cyberpunk. Als je een game bezit kan je die gratis streamen. Wil je hogere kwaliteit, dan moet je een pro abbo afsluiten.

-it-
11 december 2020 - 15:16

wat is het nut van een pre-order? Betalen voor een niet-bestaand product? Terwijl je ook gewoon op dag 1 (of later) het spel kan downloaden zonder voor iets niet-bestaands te betalen…

gimbal2
11 december 2020 - 15:25
Antwoord aan  -it-

@-it- Alles kan. Mensen die pre-orderen krijgen meestal wat extras en/of mogen iets eerder beginnen met spelen. Er zit altijd wel een lokkertje aan vast.

Breadpit
11 december 2020 - 17:05
Antwoord aan  -it-

@-it- Eerder betalen voor een day-one buggy product xD

NrFive
11 december 2020 - 21:33
Antwoord aan  -it-

@-it- als ik 99,9% zeker ben dat ik het spel ga spelen zal ik pre-orderen bij een gunstige prijs.

In het geval van Cyberpunk was dat 40 euro, en dat is prima 🙂

HunterSeeker
11 december 2020 - 14:33

ja maar het spel was ook al een paar jaar in voorverkoop