Ubisoft heeft vier games geannuleerd, waaronder Splinter Cell VR en Ghost Recon: Frontline.
Dat deed het bedrijf tijdens het bekendmaken van diens kwartaalcijfers. Splinter Cell VR werd in 2020 tegelijk met de Oculus Quest 2 aangekondigd, maar veel was er nog niet over bekend. Ubisoft kondigde toen ook een vr-game gebaseerd op Assassin's Creed aan en dat spel is tot zover bekend niet geannuleerd. Eind vorig jaar werd overigens aangekondigd dat het bedrijf aan een remake van de eerste Splinter Cell werkt.
Ubisoft heeft ook Ghost Recon: Frontline geannuleerd. De free-to-play battle royale-game werd vorig jaar aangekondigd. Er werden ook tests gehouden met spelen, maar gamers reageerden over het algemeen negatief over het project. De andere twee geannuleerde games waren nog niet aangekondigd, dus het is niet duidelijk om wat voor spellen het gaat.
Ubisoft kondigde tijdens het bekendmaken van diens kwartaalcijfers ook aan Avatar: Frontiers of Pandora en een kleinere, nog onaangekondigde game uitgesteld te hebben naar het volgende fiscale jaar, dat loopt van april 2023 tot en met maart 2024.
Ach ja Ubisoft. Van dat bedrijf verwacht ik eigenlijk niet veel anders meer dan niet waargemaakte beloften en steeds meer opdringerige politieke propaganda in de games die ze nog wel maken. Ik laat ze lekker aan me voorbij gaan.
Jammer van Splinter Cell! Apart ook dat ze het helemaal geannuleerd hebben, Ubisoft heeft ook VR Escape rooms van ongeveer 60 minuten, zou tof zijn als ze daar nog iets van Splinter Cell voor kunnen maken..
Jammer van Splinter Cell! Apart ook dat ze het helemaal geannuleerd hebben, Ubisoft heeft ook VR Escape rooms van ongeveer 60 minuten, zou tof zijn als ze daar nog iets van Splinter Cell voor kunnen maken..
@atomicb zou ook tof zijn als ze uiteindelijk die VR games ook los zouden verkopen.
Deze gebruiker is verwijderd
Niet zo vreemd. De VR markt is te klein dus voor hun zal er wellicht meer geld ingestoken worden dan ze uiteindelijk terugverdienen.