Voormalige Blizzard-werknemer Sarah Arellano is aangenomen als hoofd schrijver van Beyond Good & Evil 2.
Dat laat ze weten via Twitter. Arellano werkte voorheen aan World of Warcraft. Daarvoor was ze in dienst bij Saints Row-makers Volition. In haar tweet is een filmpje te zien waarin ze haar biografie op Twitter aanpast.
De aankondiging is opvallend, omdat het al jaren stil is rondom het vervolg op Beyond Good & Evil. De game werd vele jaren geleden onthuld, maar sindsdien zijn er alleen een paar vroege beelden online verschenen.
In 2020 vertrok regisseur Michel Ancel bij Ubisoft. Kort daarna publiceerde de Franse publicatie Libération een artikel waarin werd geclaimd dat Ancel zich schuldig maakte aan giftig leiderschap. Volgens het artikel zou Beyond Good & Evil 2 zich "in ontwikkelingshel" bevinden. Journalist Tom Henderson meldde vorig jaar iets soortgelijks.
Henderson claimde eerder dit jaar wel dat Ubisoft van plan zou zijn om binnenkort externe speeltesten te houden voor Beyond Good & Evil 2. Het bedrijf zendt aankomende september een nieuwe Ubisoft Showcase uit, waarin het bedrijf naar verwachting diverse aankomende games toont. Het is niet bekend of Beyond Good & Evil 2 daar ook wordt getoond.
Deze game is gedoemd te falen.
Wat er zoal over deze game bekend was had naar mijn mening geen drol te maken met deel 1 wat overigens een plaatje van een game was.
Een schrijver nogwel.. Na 23 jaar ontwikkeling zou je eerder verwachten dat ze testers nodig zouden hebben.
Deze gebruiker is verwijderd
Deze gebruiker is verwijderd
@coola het moet fijn zijn zo’n blind vertrouwen te hebben in dit wanproduct. Ze hebben dit project al zo vaak gestart en opnieuw opgepakt dat zelfs duke nukem forever er jaloers op wordt. Ik ben in deze game in ieder geval volledig m’n interesse mee verloren. Nu gaat dat weliswaar op voor het gros van de ubi games maar deze spant de kroon.
Ik denk dat de ontwikkeling van deze game opnieuw is begonnen
@Mmo-veteran
Denk ik ook inderdaad. Snap niet dat ze daar niet open en eerlijk over communiceren. Wat is het voordeel om hier zo geheimzinnig over te doen?
Deze gebruiker is verwijderd