A Plague Tale: Requiem is al door meer dan een miljoen mensen gespeeld.
Dat maakte uitgever Focus Entertainment bekend via Twitter. "Meer dan een miljoen spelers zijn al op een ongelooflijke reis gegaan met Amicia en Hugo in A Plague Tale: Requiem", zo luidt de tekst. Het door Asobo Studio ontwikkelde spel heeft de mijlpaal binnen zestien dagen gehaald.
De eerste game, A Plague Tale: Innocence, speelt zich af in Frankrijk in het jaar 1349, wanneer het land wordt geteisterd door de Zwarte Dood. Amicia moet haar jongere broer Hugo beschermen, terwijl de twee worden achtervolgd door de Inquisitie en proberen te overleven in de meedogenloze wereld. In het vervolg keren Amicia en Hugo terug.
Alicia gaf de game een 8,5 op Gamer. "A Plague Tale: Requiem is in alle opzichten een stap vooruit ten opzichte van zijn voorganger. De game staat niet alleen symbool voor de volwassenwording van heldin Amicia, maar ook voor Asobo als ontwikkelaar. Het resultaat is een prachtig en hartverscheurend verhaal, enkel bezoedeld door een gekunsteld slot."
A Plague Tale: Requiem is sinds 18 oktober uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc. De game komt ook naar Switch via de cloud. Het spel is tevens te spelen via Xbox Game Pass.
Deze gebruiker is verwijderd
Heel kort de demo van Requiem gespeeld. Zo onder de indruk van de sfeer dat ik ben gestopt en direct Innocence heb gekocht. Qua gameplay wel een tikkie simplistisch, maar de setting en het verhaal maken alles goed. Wat een belevenis!
Ik moet hem nog spelen maar gaat nog even duren, wil eerst God of War spelen en dan kijk ik nog wel eens hierna :).
Ik was echt onder de indruk van einde chapter 4. Een erg mooie voorbeeld van het benutten van current gen hardware.
Prachtig nieuws. Fantastische game die echt meer dan Triple A waardig is. Moet raar lopen wil dit niet mijn Goty van 2022 worden. Zie eigenlijk alleen The Callisto Protocol nog als mogelijke bedreiging