Update 2.0 voor God of War Ragnarök beschikbaar
PU.nl
Nieuws

Update 2.0 voor God of War Ragnarök beschikbaar

God of War Ragnarök heeft update 2.0 gekregen om de game helemaal klaar te maken voor release.

Dat maakte Sony bekend. De update lost problemen op het gebied van dialogen, cinematics, progressie, gameplay, gevechten, upgrades, User Interface, stabiliteit, audio, toegankelijkheid en lokalisatie op. Daarnaast worden er ook dingen aangepast aan de DualSense-ondersteuning voor de PlayStation 5. De enorme lijst met verbeteringen is hier te lezen. 

God of War Ragnarök is het directe vervolg op het in 2018 verschenen God of War, dat weer een 'zachte reboot' van de langlopende actiereeks betrof. Wederom gaan Kratos en zijn zoon op avontuur in de Noordse mythologische koninkrijken. Ditmaal zijn alle negen de verschillende rijken te verkennen. Het spel is sinds vandaag uit op PlayStation 5 en PlayStation 4.

Erik gaf het spel een 9 op Gamer. "God of War Ragnarök is meer God of War, maar wel op de allerbeste manier. Heb je genoten van de vorige game en wil je vooral weten of het vervolg de verwachtingen waarmaakt, dan luidt het korte antwoord ja. Je zult niet teleurgesteld zijn."

16 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
The_Stifmeister
10 november 2022 - 07:10

Lekker bezig, BOY

Rickert010
09 november 2022 - 15:06

Beetje jammer dat een stream van de game, sinds gisteren, constant zichtbaar is op jullie homepage.

h.everartz
09 november 2022 - 11:15

Sinds vanmorgen mee bezig. Fijne game hoor 😉

Voordeel van digital!

Larafin
09 november 2022 - 10:50

Ik krijg het pas morgen tussen 08:00 en 18:00 binnen… zucht…
Alvast veel plezier mensen! Ik ga ondertussen heerlijk schrijven.

Rijstekorrel
09 november 2022 - 17:32
Antwoord aan  Larafin

@Ardyn Ik heb hem gewoon gehaald bij de Gamemania, heb je hem sowieso op de dag van de release.
Met pakket post kan altijd iets mis gaan, ophalen in een winkel is een kleine moeite(Of je moet heel hemel ver van de winkel wonen 🙂 .

Larafin
09 november 2022 - 21:27
Antwoord aan  Rijstekorrel

@Rijstekorrel
Om Gamemania als voorbeeld te nemen, de meest dichtstbijzijnde winkel voor mij is ruim een uur reizen. 🙂
Intertoys een half uur.

Overigens… voor online bestellen bestaat er ook iets als afterpay. Verder heb ik ook genoeg keren meegemaakt dat een game juist een dag voor release binnenkwam.

Larafin
10 november 2022 - 13:10
Antwoord aan  Rijstekorrel

@Rijstekorrel
Ik heb twee exemplaren van het spel binnen, beide op mijn naam… ik heb het toch echt eenmaal besteld en hoef er ook maar voor eentje te betalen… bijzonder.

Snafu9
09 november 2022 - 10:35

Zit voor de brievenbus te wachten hoor!

adutchman
09 november 2022 - 11:14
Antwoord aan  Snafu9

@Snafu9 ik ook, kan elk moment binnen vallen. Hype 🙂

Snafu9
09 november 2022 - 11:14
Antwoord aan  Snafu9

@Snafu9
En hij valt net binnen! Daar gaan we dan

adutchman
09 november 2022 - 11:32
Antwoord aan  Snafu9

@Snafu9 Veeeel plezier!

hulstpower
09 november 2022 - 11:53
Antwoord aan  Snafu9

@Snafu9 bij mij staat ie er al op alleen geen tijd vanavond mee aan de slag.

Robskeee
09 november 2022 - 10:25

Toch wel erg veel zin in deze game, misschien in de tussentijd het vorige deel nog maar een keer uitspelen.

Seismo
09 november 2022 - 10:28
Antwoord aan  Robskeee

@Robskeee welke tussentijd? Het spel is vandaag uit of moet je nog even wachten?

Iconic
09 november 2022 - 10:36
Antwoord aan  Seismo

@Seismo

Ik denk dat hij doelt op de PC versie!

Robskeee
09 november 2022 - 10:51
Antwoord aan  Seismo

@Seismo Yes, ik wacht op de PC versie.