De eerste beelden van de aankomende verfilming van Borderlands zijn gisteren gedeeld.
IGN plaatste onderstaande teaser trailer waarin negen seconden aan filmbeelden te zien zijn. Ook werd onderstaande poster gedeeld. Later vandaag moet de volledige trailer uitgebracht worden.
People publiceerde daarnaast twee foto’s. Op één foto wordt het personage Lilith uitgelicht, die vertolkt wordt door CateBlanchett. De andere foto bevat diverse personages, waaronder Roland gespeeld door Kevin Heart, Claptrap die door Jack Black wordt ingesproken en Jamie Lee Curtis als Tannis.
Volgens de officiële beschrijving volgt de film Lilith, een beruchte balling met een mysterieus verleden, die naar haar thuisplaneet Pandora terugkeert om de vermiste dochter van de machtige Atlas terug te vinden. Ze sluit een verbond met Roland, Tiny Tina, Krieg, Tannis en Claptrap en neemt het samen met hen op tegen buitenaardse monsters en gevaarlijke bandieten.
De Borderlands-film is geregisseerd door Eli Roth. Hij schreef ook het script, samen met The Last of Us-showrunner Craig Mazin. De film werd meermaals uitgesteld maar draait vanaf 9 augustus in de bioscoop.
Hell yeah !! Hoop stiekum ook dat er binnenkort een borderlands 4 teaser of zelfs release date zal zijn.
Is deel 4 al in ontwikkeling dan? Heb er nog niets over gelezen.
Officieel is er nog niets aangekondigd. Maar Gearbox zou nog aan 2 grote titels werken. Onofficieel is er wel het nodige ‘geteased’ door Randy Pitchford. De tweede titel zou mogelijk een spinoff/sequel zijn van Tiny Tina’s Wonderland, dat mogelijk wel iets anders gaat worden dan wat we gewend zijn. Maar tis speculaties. Beide kijk ik naar uit! Zeer veel lol gehad met alles uit de ‘Borderlands’ wereld. ook al is de een wat beter dan de ander.
Is inmiddels al ongeveer 5 jaar sinds Borderlands 3 uitkwam.
Tussen delen 2 en 3 zat 7 jaar tussen en dat werd door veel fans al als lang ervaren, als ik mij dat goed weet te herinneren.
Ik verwacht een aankondiging van deel 4 rond de release van de film in augustus. Dan zou het in 2025 kunnen uitkomen, denk ik.
Waarom zouden ze een film maken over Borderlands?
Walgelijke franchise uit een verschrikkelijk genre binnen videogames. Welke gek vindt dit leuk?
Overdreven sarcasme trouwens, al ben ik echt geen fan van dit spel. Hoop dat mensen plezier beleven aan de film.
I see what you did there… touché en +1 ! 🙂 …ik zei de gek…
Ach, vond het even toepasselijk bij dit nieuws.
Hoop dat je er veel plezier aan beleefd.
Ik heb nog mijn twijfels erover. Kevin en Jack zullen wel leuke acts neerzetten maar de vrouw die Lilith speelt doet me echt helemaal niets. Even wachten op een volledige trailer! Blijft wel tof dat ze een film maken over Borderlands. Toch wel een van de beste shooter franchises allertijden als je het mij vraagt.